ICZ

ICZ

Tester SW - junior

  • Částečný úvazek
  • Brno
  • 1 rok VŠ

Společnost

ICZ

ICZ

  • IT / Digital, Software
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Brno

ICZ se zabývají návrhem, vývojem a realizací IT řešení a služeb ve zdravotnictví, infrastruktuře, bezpečnosti, veřejné správě a dalších oblastech, které zásadně ovlivňují život každého z nás. Mezi jejich klienty patří například NATO, Senát a poslanecká sněmovna, dále několik ministerstev, nemocnice, školy i velké společnosti.

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Hledání chyb v aplikacích pro zdravotnická zařízení manuálním testováním
  • Příprava testovacích dat
  • Tvorba testovací dokumentace
  • Reportování nalezených chyb a ověřování jejich oprav
  • Při předpokladech možnost zapojení do vývoje automatizovaných testů a dalších testovacích aktivit

Co vám můžeme nabídnout:

  • Dlouhodobou spolupráci formou DPP/DPČ a odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost uplatnit své myšlenky a nápady
  • Zajímavou a zodpovědnou práci pro stabilní a silnou společnost
  • Získání zkušeností s malými i velkými projekty
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Spolupráci s odborníky v oboru

Vítané zkušenosti

  • Možnost a zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Flexibilita - minimálně 3x týdně, ideálně pak každý den, vše záleží na vzájemné domluvě
  • Student ideálně VŠ v oborech IT, příp. zdravotnictví s pozitivním vztahem k IT
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Smysl pro detail i analytické myšlení
  • Orientace v testování, resp. v procesu vývoje SW výhodou
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.