Tato pozice již není k dispozici.

Technik podpory koncových uživatelů

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. dubna 2021
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců

ICZ
ICZ

Pozice

Popis pozice

Tvůj běžný pracovní den bude zahrnovat:
komunikaci s interními uživateli
správu a podporu koncových zařízení – pracovních stanic/mobilních zařízení
místní i vzdálená správu
podporu korporátních aplikací
řešení problémů v reálném čase, komunikaci s kolegy

Nenabízíme žádný stereotyp či nudu, ale:
malý kolektiv přátelských a kvalifikovaných kolegů
výběr ze široké škály benefitů formou Cafeteria system (sport, kultura, cestování, stravenky…)
až 5 dnů zdravotního volna
1x ročně plně hrazený pracovní den na dobrovolnické aktivity
moderní kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem s možností parkování)
relax zónu plnou her pro odpočinek
mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
práci s nejnovějšími technologiemi
možnost dalšího vzdělávání (externí kurzy/školení/certifikace)
skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit (jakmile to bude zase možné ;-)
zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)

Požadavky na pozici

Co bys měl/a mít:
SŠ nebo VOŠ vzdělání (nejlépe s IT zaměřením, ale nebráníme ti přesvědčit nás i pokud jsi IT nestudoval/a)
alespoň základní zkušenosti se správou operačních systémů Windows 10
znalost aplikačního balíku MS Office 2016 / 2019 a obecný přehled o aplikačním SW
obecný přehled v mobilních zařízeních (zejména Android a iOS)
základní orientaci v síťových službách (DNS, DHCP minimálně, WINS, Kerberos, LDAP výhodou)
základní znalost fyzické architektury hardwaru
znalost AJ na úrovni porozumění psaného textu
schopnost rychle se učit, samostatnost, spolehlivost, přesnost, ochota přijmout zodpovědnost, schopnost práce v týmu, komunikační schopnosti, proaktivní přístup
výhodou je znalost správy pracovních stanic v prostředí domény
vítána bude i znalost Powershellu

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".