EXPANDO

EXPANDO

Senior Fullstack Developer v EXPANDO

  • Freelance
  • Prague
  • Možnost pracovat částečně z domova
  • > 5 let

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele

  • Freelance
  • Prague
  • > 5 let

Tato pozice byla obsazena!

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

6 let vyvíjíme unikátní software, kterým automatizujeme ecommerce do zahraničí. Jsme codeless řešení pro integraci s největšími marketplaces na světě a naši zákazníci mohou během několika hodin prodávat své zboží zákazníkům po celém světě - na Amazonu, Alza.cz, Mall nebo lokálních eshopech.

Jsme jediní certifikovaní solution partneři Amazonu v Evropě. Více o funkcích naší APPky je k vidění zde.

Jak to u nás na DEVU vypadá:
Kód píšeme v TypeScriptu, deploy na Heroku, data v Mongu, logy v Kibaně, testy na CI.

Pomalu ale jistě probíhá refaktor na microsevices. Pracujeme v týdenních sprintech na dalších funkcionalitách i technických věcech a optimalizaci. Hledáme k nám dalšího developera, který si prošel již několik projektů a chce se připojit do čtyřčlenného týmu seniorních kolegů.

Již nějaký ten rok pracuješ a máš znalost těchto jazyků:

  • TypeSciptu
  • Reactu
  • Node.JS

Vítané zkušenosti

Co nabízíme?

  • Nehrajeme si na top management a mluvíme mezi sebou na rovinu.
  • Rychlé inkrementální iterace.
  • Možnost pracovat remote i z kanceláře v centru Prahy.
  • Přímý kontakt s businessem a přímý vliv na úspěšnost produktu.
  • Externí spolupráci nebo možnost HPP.
  • Jaká je firemní kultura a více zákulistních informací z EXPANDO se dozvíš na Atmoskop.

Proces náboru

Jak probíhá náš hiring proces?

  • Čeká tě úvodní technické interview se mnou (Jakubem CTO). Zajímá mě co hledáš, jak vypadá tým ve kterém bys rád pracoval a jaké jsou tvé návyky. Probereme také předchozí zkušenosti, které máš z předchozích projektů, tvůj budoucí rozvoj, architektury, kousek kódu a jakékoli technické dotazy, které budeš mít.
  • Close up call s CEO Vojtěchem Zogatou.

Dej mi o sobě vědět, budu rád pokud do formuláře vložíš také odkaz na github, ukázku kódu nebo vlastního projektu. Já se ti ozvu do dvou pracovních dnů!

Poznejte tým EXPANDO

Tento obsah je zablokovaný
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků