EXPANDO

EXPANDO

PHP Programátor

  • Plný úvazek
  • Možnost pracovat plně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

    V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
    Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

    Popis pozice

    Hledáme k sobě do vývojového týmu Medior nebo Senior PHP programátora/ku, ideálně na fulltime.
    Jsme banda fajn lidí s jedním společným cílem > Pomáháme online prodejcům expandovat na zahraniční trhy.
    Přidáš se do týmu 4 zkušených vývojářů. Vzájemně si pomáháme a posouváme se, naše práce nás baví.

    Co budeš vyvíjet?
    Platformu pro automatizaci překladů (PHP 8.0 / Laravel / PosgreSQL / Elastic)

    Vítané zkušenosti

    Co se od tebe očekává?
    Znalost PHP / OOP principy
    Práce s DB, znalost nějakého z frameworků
    Co neumíš, se průběžně lze naučit (např. konkrétní framework / elastic apod.)

    Co za to?
    Odměna dle tvých zkušeností a úvazku
    Navíc týmové bonusy za splněné týdenní sprinty (nastavujeme je rozumně, takže jsou v pohodě splnitelné) a podíl na zisku
    4 volné pátky v létě navíc

    Lze pracovat i #fullremote, ale samozřejmě tě rádi uvidíme v kanceláři Třinci nebo na společných akcích.

    Proces náboru

    Máš zájem, dotazy nebo víš o někom vhodném?

    Pošli info přímo na radim@expan.do nebo mu zavolej na 737 663 578

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu