EXPANDO

EXPANDO

Frontend nebo Backend pro EXPANDO

  • Plný úvazek
  • Třinec
  • Možnost pracovat částečně z domova

Společnost

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele

  • Třinec

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Již 6 let vyvíjíme unikátní software, kterým automatizujeme ecommerce do zahraničí. Pomohli jsme prodat zboží za více než miliardu korun a obraty i počty klientů stále rostou. Jsme codeless řešení pro integraci s největšími marketplaces na světě a naši zákazníci mohou během několika hodin prodávat své zboží zákazníkům po celém světě - na Amazonu, Alza.cz, Mall nebo lokálních eshopech. Jsme jediní certifikovaní solution partneři Amazonu v Evropě. Více o funkcích naší appky je k vidění zde.

Jsme v zisku a stále zvyšujeme počet klientů, kteří používají naši platformu. V tuto chvíli se nám otevírají další a další příležitosti a my to nechceme promeškat. Proto rozšiřujeme technický tým o nové posily na všech frontách.

Kód je v TypeScriptu, deploy na Heroku, data v Mongu, logy v Kibaně, testy běží. Pomalu ale jistě probíhá refaktor na microsevices. Pracujeme v týdenních sprintech na dalších funkcionalitách i technických věcech a optimalizaci. Nehrajeme si na top management a mluvíme mezi sebou na rovinu, takže u nás rozhodnutí netrvá několik dní.

Vítané zkušenosti

Co nabízíme?

  • Práci v malém a zkušeném týmu.
  • Rychlé inkrementální iterace.
  • Přímý kontakt s businessem a přímý vliv na produkt a jeho koncepci.
  • Časem nabízíme opci na podíl ve firmě.
  • Remote i kanceláře v centru prahy u stanice metra Náměstí Republiky.

Co se od tebe očekává?

  • Seniorita a technické zkušenosti.
  • Vyvýjíš, stavíš, učíš se, baví tě to a umíš to.
  • Zodpovědnost.
  • Ownership.
  • Selský rozum.

Jak nabíráme?

  • Rychle a efektivně, ve třech krocích.
  • Úvodní krátký call s Vojtou, naším COO. Zajímá nás co hledáš, jak vypadá tým ve kterém bys rád pracoval a jaké jsou tvé hodnoty. Vojta na oplátku představí firmu, naši market value a příležitosti.
  • Technické interview s Jakubem, naším CTO. Proberete předchozí zkušenosti, budoucí rozvoj, architektury, teorii, kousek kódu a jakékoli technické dotazy, které máš.
  • Close up call s CEO Adamem Kurzokem, ať se trochu poznáte :)
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků