Tato pozice již není k dispozici.

Software Engineer (Simulace a Modelování)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Váš tým:

Simulační a modelovací tým je klíčovým faktorem pro přechod od vozidel k virtuálnímu testování a je zodpovědný za vývoj, provoz a neustálé zlepšování nejmodernější testovací infrastruktury, jako jsou simulátory Vehicle- and Subsystem-HiL. Zejména vyvíjíme a udržujeme všechny požadované simulační modely, abychom umožnili různé druhy virtuálního testování pro zvýšení účinnosti testování našich produktů. Proto hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti v této technické oblasti a chtějí být součástí silného týmu, který podpoří vývoj přední automobilové technologie.

Co budete dělat:

  • Vyvíjet, udržovat a neustále vylepšovat všechny požadované simulační modely pro vysoce efektivní testování v rámci projektů integračního testování (např. integrace a ověřování modelů Simulink do skupinového rámce, pravidelné sestavování verzí modelů, kompilace modelů pro HiL apod.)
  • Aplikovat stávající řešení a vylepšení na různé aplikace pro všechna relevantní řešení v rámci Digiteq
  • Zaměřovat se na maximální využití stávajících řešení ke zkrácení doby vývoje
  • Vyvíjet řešení jak pro samostatné testovací stavy, tak pro cloudová řešení, jako je integrační platforma
  • Aplikovat agilní metody podle vývojové metodiky Digiteq
  • Spolupracovat s interními a externími partnery

Na co se můžete těšit:

Staňte se součástí stabilní nadnárodní společnosti v rámci skupiny VW s 20 letou tradicí. Získáte zajímavou práci v rostoucím oboru a budete v centru vývoje nových automobilových technologií, které budou zaváděny do automobilů během příštích 5 let. Jsme skvělý tým přátelských kolegů, kteří jsou odborníci v tom, co dělají, sdílejí své znalosti a vzájemně se podporují.

Naše společnost navíc poskytuje řadu zajímavých benefitů, jako jsou:

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu
  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Jak by měl vypadat Váš profil

  • Zkušenosti s vývojem simulačních modelů (např. MATLAB Simulink, dSpace Toolchain, kontinuální integrace) a virtuální testování
  • Zkušenosti s automobilovou architekturou a komunikačními systémy (např. CAN, Ethernet)
  • Inovativní a odvážné myšlení s cílem definovat a implementovat špičková technologická řešení
  • Dobrá znalost angličtiny nebo němčiny (ústně i písemně)
  • Zbytek vás rádi naučíme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky