Tato pozice již není k dispozici.

Adexpres - Junior Programmatic Consultant (Junior RTB Consultant)

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 14. června 2020
Příležitostná práce z domova

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Náš Programmatic tým neustále posouvá hranice svých možností. Hledá nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu. Náš svět se nám doslova mění pod rukama každou chvilku. Jestli Tě baví dynamická práce, plná zajímavých výzev a učení se novinek z oblasti digitální reklamy. Pak jsi na správné adrese. Hledáme nejen nového a svědomitého pracanta, ale i kamaráda do ne/pohody.

Těšit se můžeš na:

  • Správu kampaní v prostředí různých RTB systémů např Adform
  • Přípravu RTB strategií pro konkrétního klienta a jeho produkty
  • Odborný dohled nad průběhem kampaní a plnění KPIs
  • Reporting, optimalizaci a doporučení dalších aktivit klientovi
  • Testování technologických novinek*

Co u nás získáš

  • Nové způsoby, jak lépe a efektivně nakupovat reklamu na internetu
  • Dennodenní chléb jsou sice displayové a YouTube kampaně, nicméně v našem oddělení řešíme nejen správu a optimalizaci, ale také „big picture“, tedy jak fungují všechny online kanály společně, kde sehnat nejkvalitnější data, jak měřit web a kampaň vyhodnocovat
  • U nás implementujeme nové technologie a objevujeme nové postupy, anebo se bavíme s publishery
  • Naučíme Tě to, co sami nejlépe umíme – zkrotit reklamní systémy, zvládnout nastavit a optimalizovat dobrou kampaň
  • Náležitou odměnu a navíc pomůžeme i s výukou cizích jazyků

Zaujala Tě naše pozice? Napiš o sobě pár řádků spolu s tím, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem do jedné z největších digitálních agentur na českém trhu. Těšíme se na reakci a případné osobní setkání!

Požadavky na pozici

Co bys měl mít/umět:

  • Pokročilou znalost MS Office - především Excel nemusíš umět kontigenční tabulky, základy nám postačí (vytvořit graf nebo tabulku, spočítat procenta atd,…)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - ať se neztratíš v systémech a dokážeš si přeložit email, který nám z globálu nebo od některého z klientů přijde
  • Analytické myšlení a schopnost pracovat s větším množstvím dat - nebát se čísel a umět se v nich zorientovat
  • Být kreativní v hledání nových postupů/mít nápady, jak by se daly zlepšit online kampaně - v tom ti pomůže pokud se o online skutečně zajímáš a sleduješ novinky
  • Týmovou spolupráci - i když očekáváme samostatnost u přidělených úkolů, na projektech/klientech pracujeme společně
  • Preciznost - nebouchat věci rychle, raději vše několikrát zkontrolovat, aby se předešlo problémům
  • Odolnost vůči stresu - klienti dokážou občas zatlačit na pilu
  • Jít k jádru věci - omáčka kolem nás ani klienty nezajímá, chceme jednoduchost, systematičnost a jasnost ve věcech
  • Znalost online mediálního prostředí, kampaňové a webové analytiky výhodou

Proces náboru

V 1.kole se potkáš s HR Terkou, Adamem a Ksénkou z Programmatic týmu.
Pokud se dostaneš do 2.kola čeká Tě setkání s team leadery (Nikim, Robertem a Dušanem), jo a možná se stihne zastavit i náš Ondra/Technical Director.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".