CTS Trade IT

Test analytik - mid/senior level

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • IT / Digital, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Popis pozice

Máš už zkušenosti s testováním a láká Tě poznat, jak funguje burzovní svět? Jsi pečlivá/ý a umíš věci dotáhnout do konce?

Aktuálně se rozhlížíme po zkušeném test analytikovi. Čeká Tě spolupráce s experty ve vývoji aplikace v oblasti investičního bankovnictví, kterou používají přední bankovní instituce na evropském trhu.

Co Tě u nás čeká?

V první fázi budeš hlavně poznávat náš systém. Cílem bude, abys získal detailní vhled do dané části problematiky a mohl poté navázat na Tvé předchozí zkušenosti. Především pak budeš spolupracovat na:

  • analýze vstupní dokumentace, definici test cases a přípravě test skriptů (pro manuální testování), provádění testů, retestů chyb
  • úpravách uživatelské dokumentace
  • provádění a úpravě regresních testů
  • analýze chyb od klientů v rámci supportu
  • zajišťování kvality dodávaných změn – komunikací s analytikem a vývojářem dané změny budeš ovlivňovat finální řešení
  • předávání zkušeností juniornějším kolegům

Co u nás získáš

Nabízíme především rozmanitou práci v dobrém kolektivu. Budeš mít možnost komunikovat s bankovními klienty a účastnit se zajímavých projektů. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům širokou škálu firemních benefitů:

  • Cafeteria - benefitní systém, kde si sám/sama určíš, na co obdržené bonusové body využiješ
  • Multisport karta
  • stravenky
  • připojení k firemnímu tarifu
  • pravidelná výuka angličtiny
  • výhodná poloha přímo u metra C
  • přístup k moderním e-learningovým zdrojům pro vývojáře jako je Pluralsight nebo Safari
  • flexibilní pracovní doba a po zapracování možnost občasné práce z domova
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • sick days a další

Vítané zkušenosti

Vyjma již uvedeného potřebujeme, abys byl/a týmový hráč, který se chce učit novým věcem, má tah na branku a schopnost věci dotahovat do konce. Dále pak je důležité:

  • zkušenost s testováním SW
  • komunikativní a asertivní osobnost a pozitivní jednání – bude Tě čekat častá komunikace s analytiky/designéry/vývojáři
  • chuť vzdělávat se a své znalosti předávat dalším kolegům
  • výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • znalosti nebo zájem o oblast investičního bankovnictví
  • ideálně VŠ vzdělání nebo prokazatelné znalosti v IT oboru
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu