Tato pozice již není k dispozici.

Technik Informačních technologií

Plný úvazek
Otrokovice
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Continental Česká republika

Pozice

Popis pozice

Co vás čeká

  • Instalace a servis HW (průmyslové počítače, tiskárny, scannery apod.) ve výrobním prostředí

  • Instalace různých SW na základě schválených požadavků

  • Poskytování IT podpory uživatelům ve výrobě

  • Komunikace s uživateli ve výrobě

  • Evidence řešení problémů a požadavků dokumentovaným způsobem v tomu určených ticketovacích nástrojích pro IT service management

  • Spolupráce s centrálními kolegy při hledání řešení problémů, administraci a evidenci úkonů, SW a majetku

  • Spolupráce na implementaci IT projektů

  • Spolupráce s externími servisními partnery při opravách a údržbě techniky

  • 4 směnný nepřetržitý provoz dle harmonogramu

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti

  • Odpovídající mzdové ohodnocení

  • Možnost rozvoje osobnosti formou dalšího vzdělávání

  • Širokou škálu zaměstnaneckých výhod – 13. a 14. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na pneu

Požadavky na pozici

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost IT infrastruktury v oblasti koncových stanic na platformě Win 7

  • Základní znalost domény Windows (active directory)

  • Základní znalost funkce počítačových sítí a služeb (LAN, WAN, VLAN, DHCP, DNS)

  • Znalost systému vzdálené správy LANDesk a AV systému ePO McAfee je výhodou

  • Pečlivost, důslednost, vytrvalost

  • Schopnost řešit problémy ve stresu, systematičnost a vstřícnost v komunikaci s lidmi

  • Ochotu učit se novým věcem

  • Znalost anglického jazyka minimálně pasivně v psané podobě