Senior finanční účetní (možnost zkráceného úvazku)
ASB Group

ASB Group

  • Částečný úvazek
  • Počáteční datum:
  • Plat od 40K Kč do 50K Kč / měsíc
  • V Celnici 1031/4, Praha, 110 00
  • Vzdělání: Maturita
  • zkušenosti: > 5 let

Společnost

ASB Group

ASB Group

  • Účetnictví
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Poznáte je?

ASB Group je původem česká poradenská společnost, která svým klientům zjednodušuje činnost tím, že si pod svou správu bere vedení účetnictví nebo mzdovou agendu. Díky tomu se její klienti z řad českých i zahraničních firem mohou plně soustředit výhradně na rozvoj svého byznysu. Mezi další služby, které ASB poskytuje, patří daňové poradenství, finanční reporting, korporátní služby nebo transakční poradenství. Klientské portfolio se skládá z více než 500 společností z různých odvětví, zejména z retailu (např. Lacoste, Pandora, Decathlon) a realit (např. Reico, CTP).

ASB Czech Republic vznikla v roce 2002 jako rodinná firma a postupně rozšířila svou působnost do čtyř zemí. Kromě Česka má kanceláře také v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Strategickým cílem je pokračující expanze v Polsku a rozvoj nově založené pobočky v Maďarsku. Digitalizace je nedílnou součástí moderní společnosti, kdy se velká část rutinních činností automatizuje, a to zejména v účetnictví.

Při všech svých aktivitách nezapomínají myslet i na jiné. Spolupracují například s Chráněnou dílnou svatý Prokop či obecně prospěšnou společností Envira. Zaměstnanci se pravidelně účastní různých dobročinných akcí.

ASB Group
Chcete se dozvědět více o ASB Group?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

V současné době posilujeme naše týmy a hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici SENIOR ÚČETNÍ.

Co bude náplní práce?
Svěříme vám zpracování účetnictví českých i zahraničních klientů (dle české legislativy), budete mít možnost podílet se na řešení složitějších účetních případů ve spolupráci s manažerkou týmu. Se zpracováním účetnictví souvisí i komunikace s příslušnými úřady a komunikace s klienty. Budete zodpovědni za přípravu roční účetní závěrky a přípravu podkladů pro podání daňových přiznání ve spolupráci s daňovým oddělením. Dále budete mít na starosti přípravu podkladů pro pravidelný měsíční reportingu pro klienty.

Co nabízíme?
HPP na dobu neurčitou pro dlouhodobě expandující českou poradenskou společnost (nabízíme i zkrácený úvazek)
Profesní růst a pravidelné odborné vzdělávání
Přátelské kolegy, na které se budete každý den do práce těšit
Moderní kancelář v centru Prahy
Stravenky, sympatický systém cafeterie, Multisport karta
Sick days
Kurzy angličtiny přímo v kanceláři
Skvělé akce pro zaměstnance několikrát za rok
Flexibilitu, možnost home office

Požadavky na pozici

Praxi v oboru alespoň 3 roky
Znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy
Znalost práce s MS Office (Word, Excel)
Znalost práce v SW Helios Orange nebo Pohoda výhodou
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

ASB Group

ASB Group

Máte zájem o tuto nabídku?

  • Sdílet na LinkedInu
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru