Úvěrový bankéř/ka pro pobočku na náměstí Míru

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Baví vás aktivní prodej, komunikace s klienty a rádi byste se kariérně posunuli a specializovali v oblasti hypotečních úvěrů?

Aktuálně hledáme šikovného kolegu či šikovnou kolegyni na pozici Úvěrový bankéř/ka se zaměřením na hypoteční a spotřebitelské úvěrování, do přátelského týmu na pobočce Valdek na náměstí Míru v Praze.

Vaše denní aktivity budou zahrnovat:

  • Plánování a realizaci akviziční činnosti v oblasti úvěrových produktů a hypotečních úvěrů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí pro navázání spolupráce
  • Analýzu úvěrových potřeb klientů a poradenství
  • Zpracování posouzení bonity klienta
  • Spolupráci s pobočkovou sítí a externími partnery
  • Aktivní účast na marketingových aktivitách a klientských akcích

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • Schopnost budovat dlouhodobé vztahy s klienty
  • Orientaci na výsledek
  • Reprezentativní, ale také srdečné vystupování a jednání
  • Zkušenost z pozice bankéře či finančního poradce
  • Zkušenosti v oblasti hypotečního úvěrování výhodou
  • Zkušenost se spoluprací s externími partnery vítána

Jaké benefity nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, narozeninové volno, sick days, volno na regeneraci
  • 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč/ odpracovaný den
  • Akce pro naše zaměstnance (sportovní hry, Vánoční večírek, a další)
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích
  • Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring)
  • Zvýšení vlastní kvalifikace díky programům pro talenty a budoucí manažery

Chcete sa dozvedieť viac?