PRODUKTOVÝ SPECIALISTA/TKA – SPRÁVA CENNÝCH PAPÍRŮ

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Raiffeisenbank

Pozice

Popis pozice

Zajímá vás český kapitálový trh a zejména jeho infrastruktura? Přidejte se k našemu týmu a pomozte nám starat se o klienty, procesy a systémy v tomto dynamickém prostředí.

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Co vás na této pozici čeká?

  • Posouzení a identifikace produktových a prodejních příležitostí ve spolupráci s oddělením Finančních Institucí a Head Office RBI
  • Řízení vztahů s klienty v oblasti týkající se produktu
  • Monitorování a uvádění novinek do praxe na českém kapitálovém trhu a jeho infrastruktuře
  • Budete udržovat naše klienty v obraze o nejnovějších trendech a legislativních změnách
  • Budete pečovat o vztahy s mezinárodními poskytovateli custody služeb a být naším zástupcem v důležitých pracovních skupinách a výborech
  • Budete identifikovat a testovat nové požadavky pro naše bankovní procesy a systémy, zajišťovat jejich hladký přechod do každodenní praxe
  • Budete také podporovat naše back office týmy metodickým vedením a sdílením odborných znalostí
  • V neposlední řadě budete poskytovat rychlé a přesné odpovědi na dotazy spojené s due diligence procesy.
  • Také budete pracovat ruku v ruce s týmy z Operations, Právního & Compliance oddělení, IT, Rizik, Finance a dalšími, aby byla zajištěna nejvyšší úroveň služeb

Pozice vám sedne, pokud:

  • Máte VŠ ekonomického zaměření nebo SŠ s adekvátní praxí
  • Máte zájem o kapitálový trh (zejména jeho infrastrukturu a legislativu) a chuť učit se nové věci
  • Vám angličtina nedělá žádný problém
  • Máte výborné analytické schopnosti
  • Máte schopnost samostatné práce a sebeorganizace a schopnost přicházet s novými nápady
  • Jste týmový hráč se schopností jednat s lidmi
  • Dotahujete věci do konce

Na co se můžete těšit?

  • Na prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • Na možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
  • Na příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, flexi days, narozeninový den, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, anebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci

Zaujala vás naše nabídka? Tak se neváhejte přihlásit!

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".