Tato pozice již není k dispozici.

JUNIOR PAID SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců

Omnicom Media Group

Pozice

Popis pozice

Co budeš u nás dělat?

Spravovat Social kampaně svěřených klientů v systémech Facebook Business Manager či LinkedIn. Našimi klienty jsou často velké mezinárodní společnosti a práce na jejich projektech tě určitě bude bavit.

Pracovat s Google Analytics a dalšími externími či interními nástroji. Máme k dispozic hromadu špičkových nástrojů (některé sami vyvíjíme) a dat, které nám vytvářejí skvělý prostor na testování našich hypotéz.

Automatizujeme procesy, které nemají přidanou hodnotu a zbytečně nás zdržují od toho zajímavého. I to je prostor, ve kterém se můžeš uplatnit.

Tvořit strategie a pomáhat klientům dosáhnout jejich cílů.

Zpracovávat analýzy, přehledy, reporty.

Nasávat novinky z mediálního trhu. Budeš moci využívat školení od Facebooku, získávat best practices z globální sítě Omnicom Media Group nebo se účastnit nejrůznějších konferencí, workshopů či webinářů.

Přičichávat k dalším oblastem online marketingu (RTB, SEO, PPC …)

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení ti řekne šéf našeho RTB týmu Mára tady https://youtu.be/idYq-RQ175k

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž výrobky dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend :-)

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny. Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle.com/cs a na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group).

Požadavky na pozici

Mít ideálně alespoň krátkou zkušenost s nastavováním kampaní pro FB/IG skrze Facebook Business Manager.

Naučíme tě efektivně využívat dostupné formáty a optimalizace, testovat rozdílné přístupy k dosažení maximálního výkonu kampaně, naučíš se potřebné best practices nastavování trackingu pro potřeby měření výkonu performance kampaní a mnoho dalšího.

Mimo to můžeš získat také zkušenosti se správou reklam na LinkedInu či Twitteru. Informace a novinky máme přímo z první ruky, jelikož jsme partnerem Facebooku i dalších platforem.

Především by ti to ale mělo myslet analyticky a logicky. Nečekáme dokonalost a bezchybnost. Dobře víme, že dělat chyby je také způsob, jak se posouvat a rozvíjet. Bez hledání a chybování totiž není nalézání a ceníme si toho víc, než bezchybné rutiny.

Náš byznys je postavený na češtině, to je „must”. Ale neobejdeme se ani bez angličtiny, kterou používáme při komunikaci s našimi klienty nebo naší centrálou, případně do prezentací.

A hlavně by tě to mělo bavit.

Proces náboru

V ideálním případě se potkáme dvakrát osobně. Možná ti dáme úkol. Ale určitě to budeme chtít vyřešit co nejdřív. Tak napiš!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".