Obchodní ředitel/ka - Praha

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Frontman
Frontman

Pozice

Popis pozice

Pro jakou společnost budete pracovat?

Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu. Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i „nakopnout” marketingové kampaně. Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena.

Co bude vaší náplní práce?

  • navazování a především budování vztahu s klienty sektoru B2B prostřednictvím telefonu, on-linu a osobních schůzek,

  • správa klientských dat ve firemní aplikaci,

  • vedení týmu obchodních zástupců a zodpovědnost za jeho výsledky,

  • pravidelné porady a komunikace s obchodním týmem,

  • nastavování cílů obchodního týmu a kontrola jejich dodržování,

  • neustálá práce na sobě samém.

Určitě se přihlaste, pokud

  • máte reprezentativní, profesionální vystupování a time-management v malíčku,

  • spolehlivost a samostatnost tvoří nedílnou součást vaší osobnosti,

  • dokážete optimalizovat opakující se úkony a vytvořit si vlastní pracovní postupy,

  • zvládnete vytvořit obchodní plán i dílčí cíle a analyzovat výsledky,

  • máte prezentační schopnosti a ovládáte společenskou etiketu.

Požadavky na pozici

Co byste měl/a ještě splňovat?

  • máte zkušenosti s vedením obchodního týmu,

  • sami dosahujete brilantních obchodních výsledků a dokážete tak jít příkladem,

  • uživatelsky ovládáte počítač a Google prostředí vám není cizí (e-mail, disk, textový a tabulkový editor, prezentace, formuláře),

  • máte kreativní myšlení a odvahu se realizovat,

  • jste samostatný/á a zároveň dokážete pracovat v týmu,

  • ústní i písemnou komunikaci zvládáte na výbornou.

Co nabízíme?

  • přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme,

  • prostor pro sebeuplatnění a realizaci vlastních nápadů,

  • odpovídající finanční ohodnocení – možnost individuální domluvy,

  • flexibilní pracovní dobu,

  • osobní a kariérní rozvoj,

  • možnost neomezené konzumace kávy a čaje na pracovišti,

  • příspěvek nebo plné uhrazení kurzu, který Vás posune o kousek dál.

Nástup: dle domluvy :)

Lokalita: Praha

Pracovní poměr: HPP, IČ