Tato pozice již není k dispozici.

Absolventský program

Shrnutí práce
Jiné
Otrokovice
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
Vzdělání: Magisterský stupeň vzdělání
Dovednosti a odbornost
Marketing

Continental Česká republika

Pozice

Popis pozice

HLEDÁME ABSOLVENTY VYSOKÝCH ŠKOL

Přemýšlíš, co budeš dělat, až skončíš na výšce? Na tuhle otázku máme odpověď! Nabízíme ti absolventský program, který u nás má dlouholetou tradici a začínali tady i ti, kteří jsou teď na samotném vrcholu své kariéry.

Ještě než ti představíme absolventský program, nebylo by od věci vědět, čím se zabýváme. Continental je celosvětová firma, která patří mezi 5 top dodavatelů pro automobilový průmysl a zaměstnává v 57 zemích přes 190 000. zaměstnanců. V České republice máme 7 závodů a ty budeš součástí toho největšího, a tím je Continental Barum v Otrokovicích, kde vyrábíme pláště. Jsme největším evropským výrobcem plášťů a denně jsme schopni vyrobit okolo 60 000 kusů. Pracuje u nás přes 5 000 zaměstnanců, což je důvod, proč zde najdeš nespočet profesí různého zaměření.

Co by si měl/a vědět o absolventském programu?

  • Délka programu je 1 rok – pokud po roce zjistíme, že si navzájem vyhovujeme, rádi ti prodloužíme smlouvu

  • Nepotřebuješ žádnou praxi, vše potřebné tě naučíme

  • V rámci programu můžeš absolvovat stáže na jiných odděleních

  • Spolu s ostatními absolventy budeš tvořit tým a zúčastníte se různých rozvojových školení

  • Každý týden budeš mít příležitost zlepšovat svoji angličtinu na kurzech během pracovní doby

  • Budeme tě vzdělávat v oblastech, které tě osobně a profesně posunou

  • Nástup do firmy je v září, aby sis užil/a své poslední letní prázdniny – v případě zájmu lze nastoupit i dřív

  • Výběrové řízení bude probíhat v měsíci květnu

Letos hledáme absolventy z těchto oborů:

EKONOMICKÉ ZAMĚŘENÍ

  • Marketing

TECHNICKÉ ZAMĚŘENÍ

  • Procesní inženýrství

  • Průmyslové inženýrství

  • Materiálové inženýrství

  • Strojírenství

  • Chemie

  • Gumárenství

  • IT

Na co se můžeš těšit?

  • Lákavé finanční ohodnocení + 13. a 14. mzda a nejrůznější odměny k tomu

  • Obědy se slevou 70 %

  • K ročním narozeninám ve firmě získáš 60 % slevu na pneumatiky a příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 000 Kč

  • 25 dní dovolené

  • Pružná pracovní doba + možnost Home office

  • V rámci své práce budeš mít příležitost k vycestování do zahraničí

  • Příjemná firemní kultura a zázemí úspěšné nadnárodní společnosti, u které si můžeš vybudovat bohatý profesní network

  • Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání

  • Bohatý zaměstnanecký život, který nám každý rok obohatí Barum Czech Rally závody, sportovní turnaje, maraton, firemní dobrovolnictví, ples nebo naše tradiční zabijačka

Požadavky na pozici

Bez čeho se neobejdeš?

  • Ukončené magisterské nebo doktorandské VŠ studium k termínu nástupu - maximálně 2 roky po škole

  • Schopnost domluvit se anglickým jazykem

  • Ochota vzdělávat se

  • Duch týmového hráče

  • Umění jednat s lidmi

  • Iniciativa a flexibilita