Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Regionální koordinátor výdejních míst - jižní Čechy a Vysočina

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Zásilkovna
Zásilkovna

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Zásilkovna roste a vytváří nové pracovní příležitosti. Oddělení výdejních míst se rozšířilo o SMART TEAM, který je tvořen regionálními koordinátory výdejních míst. Náš nový kolega/kolegyně bude mít na starost oblast jihu Čech, ale i Vysočiny - a to od Klatov až po Benešov.
Šetříme čas, a proto hledáme kandidáta s bydlištěm ve středu svěřeného regionu - ideálně České Budějovice a okolí nebo Jindřichův Hradec

Co bude náplní práce?

  • doškolení nových výdejních míst
  • kontrola nastavených procesů a spolupráce - check list
  • pravidelné návštěvy zvyšující kvalitu poskytovaných služeb výdejním míst
  • inventura zásilek
  • práce v interních systémech

Co požadujeme?

  • řidičský průkaz sk. B - zkušený aktivní řidič - trávíš 4,5 dne z pracovního týdne za volantem
  • zkušenosti školitele, mentora a koordinátora výhodou
  • výborné komunikační schopnosti a asertivní jednání
  • pečlivost, důslednost a proaktivní přístup
  • výborné znalosti a aktivní využívání MS Office - čekají tě tabulky a reporty v Exelu
  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Co naopak nabízíme?

  • stabilní zaměstnání na HPP – plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • nástup možný ihned
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • možnost využití služby Mezi námi pro soukromé účely za výhodnou cenu
  • Multisport kartu
  • počítač a telefon
  • automobil i pro soukromé účely
  • firemní akce

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.
Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete sa dozvedieť viac?