Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Project Manager

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Zásilkovna
Zásilkovna

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Pracovní náplň:

  • příprava a vedení rozvojových projektů, zejména expanze do zahraničí
  • jednání s partnery a dodavateli
  • spolupráce napříč odděleními ve společnosti a koordinace jejich práce
  • uzavírání smluv s logistickými partnery
  • pomoc na nastavováním procesů ve společnosti

Požadujeme:

  • zkušenosti z projektového plánování a řízení projektů, certifikace PRINCE2 nebo SCRUM výhodou
  • znalost nástrojů byznys analýz, znalost nástrojů pro projektové a týmové řízení – Asana, JIRA, MS Project, Teams apod.
  • orientaci v programovacích jazycích a nástrojích s ohledem na úzkou spolupráci s IT
  • technické vzdělání
  • perfektní angličtinu slovem i písmem
  • tah na branku :-)

Nabízíme:

  • HPP - pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • fixní mzdu + motivační provize
  • stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • služební telefon a notebook
  • Multisport kartu
  • flexibilitu pracovní doby
  • Home office
  • firemní akce
  • možnost podílet se na rozvoji rychle se rozrůstající společnosti
  • nástup možný ihned
  • pracoviště v blízkosti stanice metra Českomoravská (metro B)

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.
Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete sa dozvedieť viac?