Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Konzultant pro AI systémy

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Vzdelanie: 1-ročné vysokoškolské štúdium

Zásilkovna
Zásilkovna

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici komunikátora při implementaci a správě umělé inteligence na našem oddělení zákaznického servisu. Nehledáme špičkového odborníka, hledáme nadšence do umělé inteligence, kterého nezaskočí otázky, které normálně řeší designér, tester nebo trenér robotických systémů.
Není podmínkou, abys bydlel/-la v Praze. Můžeš být ze Zlína nebo Hradce Králové. Všude tam máme týmy zákaznického servisu a vytvoříme ti příjemné pracovní zázemí.
Digitalizace a automatizace je u nás v plném proudu :-) **

Náplň práce:

  • propojení technologií, lidí a zákaznických požadavků - všechny dotazy a požadavky se sejdou u tebe
  • práce s designem, trénink a testování robotických softwarů - budeš zjišťovat, zda vše funguje tak, jak má
  • komunikace s dodavateli - shromažďování požadavků, diskuse o návrhu řešení a implementací
  • aktivní účast při implementaci systémů, které jsou postaveny na základě umělé inteligence
  • zajištění kompatibility všech používaných technologií při spolupráci se všemi zúčastněnými stranami
  • pravidelné cestování mezi centrálou v Praze, Hradcem Králové a Zlínem

Co od tebe očekáváme:

  • analytické schopnosti a nadšení pro práci s daty
  • zkušenosti na obdobné nebo podobné konzultační pozici
  • sledování nových trendů a cest v oblasti AI, které lze následně přenést do praxe
  • odvahu přicházet s novými nápady
  • ochotu naslouchat a nebát se komunikovat, jak interně, tak externě
  • plynulou angličtinu

Nabízíme:

  • práci na HPP, nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • notebook a mobilní telefon
  • flexibilní pracovní dobu - možnost občasné práce z domova
  • možnost profesního vzdělávání a rozvoje
  • jazykové kurzy na pracovišti a v pracovní době
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • možnost Multisport karty
  • službu Zásilkovny “Mezi námi” pro osobní účely za výhodnou cenu
  • v Praze je pracoviště v blízkosti stanice metra Českomoravská/Palmovka (trasa B)

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".