Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Freelance fotograf a kameraman- Brno

Externá spolupráca
Prague
Plat: Neuvedené
Úplne vzdialený
skúsenosti: > 1 rok
Vzdelanie: Bez dokladu o vzdelaní

Welcome to the Jungle

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Děláme něco, do čeho se před námi ještě nikdo nepustil. Neustále se učíme, rosteme a
zlepšujeme, ale také občas padáme. Dopředu nás žene hlavně vize toho, že každý člověk může mít práci, která ho baví a naplňuje. Tomu věříme a za tím si jdeme.

Působíme již ve 4 evropských zemích a na další část našeho dobrodružství potřebujeme posilu. Chcete toho být součástí? Ozvěte se, moc rádi vás poznáme osobně!

Hledáme kameramana a fotografa v jedné osobě, který se na produkcích bude potkávat s našimi klienty a realizovat natáčení a focení. Natáčení zabere průměrně cca 4 hodiny a během této doby je třeba vytvořit většinou cca 50-80 fotografií a 3-5 rozhovorů se zástupci dané společnosti. Tyto produkce jsou pro nás zásadní, tvoří totiž obsah firemních profilů na našem webu.
Hledáme někoho, kdo je empatický, pozorný, umí komunikovat s lidmi a zároveň je uklidnit a “vyhecovat” k co nejlepším výkonům. Vašim hlavním posláním bude tvorba videí i fotografií. S postprodukcí si však nemusíte lámat hlavu, tu obstaráme my. Ukázkové profily společností naleznete zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies

Co u nás získáte

  • práci na živnostenský list
  • flexibilní pracovní dobu dle dohody
  • vyhnete se postprodukci - tu zařídíme vždycky my
  • podíváte se do moderních kanceláří, kde potkáte inspirativní lidi a pomůžete vytvářet české pracovní prostředí - svým pohledem, svým objektivem
  • možnost zajímavého finančního ohodnocení dle počtu produkcí

Preferované skúsenosti

  • jste šikovný freelencer a máte už nějakou zkušenost s focením a natáčením
  • jste profík, který se nebojí zodpovědnosti a za každých okolností je na něj spoleh
  • jste pečlivý, přesný, přátelský a nebojíte se komunikovat s lidmi z různých oborů, různých názorů i na různých pozicích
  • odevzdanou práci vnímáte vždy jako svoji vlastní vizitku, proto věci zkrátka nikdy neodfláknete
  • nerad se patláte s postprodukcí a užíváte si hlavně čas “na place”, který si sám ošéfujete
  • rád spolupracujete na dlouhodobých projektech a nebalíte to po prvním měsíci
  • nebojíš se komunikace v angličtině
  • jste z Brna a okolí

Požadavky výstupu videa a techniku:

  • 4K 25fps
  • pro videocover min. 1080p 50fps
  • klopový mikrofon synchronizovaný s kamerou
  • měkké LED světlo
  • stativ
  • velikost snímače minimálně MFT, full frame výhodou

Doporučené kamery: Sony: A7 III / A7S3 / A7 IV / A1 / A7R3 / A7C / FX3Panasonic: GH5 / GH5S / S1H / S5Fujifilm: X-T3 / X-T4 Canon: R5 / R6Blackmagic: Pocket 4K / 6K / 6K ProDoporučené objektivy:24-70mm f2.8Sigma Art Doporučené mikrofony:Sennheiser EW G3, EW G4Rode Wireless Go, Wireless Go II

Fotografie

  • fotky ve formátu raw
  • výsledné fotografie má poměr stran 3:2
  • preferujeme fotoaparát s full frame snímačem
  • blesk nebo odrazka výhodou

Doporučené objektivy:

  • širokoúhlý objektiv na prostory kanceláří *(např. 14-24mm f2.8, 16-35mm f2.8 nebo pevná skla 14mm, 20mm)
  • standardní nebo teleobjektiv na fotky lidí v kancelářích (např. 24-70mm f2.8, 70-200mm f2.8 nebo pevná skla - 24mm, 35mm, 50mm, 85mm)

Chcete sa dozvedieť viac?