Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Technik údržby rotačních strojů

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

ORLEN Unipetrol

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

  • Spolupracovat a řídit kontraktory. Kontrolovat kvalitu a efektivitu v průběhu oprav
  • Poskytovat komplexní, účinné, bezpečné a nákladově efektivní poruchové a preventivní údržby svěřeného zařízení za účelem dosažení požadované kvality, bezpečnosti, spolehlivosti, dostupnosti a integrity zařízení
  • Analyzovat požadavky na údržbu, tvořit pracovní postupy (specifikace lidských zdrojů, mechanizace, přípravků apod.)
  • Využívat všechny nejlepší a dostupný praktiky a zdrojů pro bezpečné a účinné provádění údržbářských a zarážkových prací
  • Zodpovídat za plnění klíčových ukazatelů procesů údržby a zarážkových prací na svěřených úsecích
  • Plánovat a provádět aktivity poruchové a preventivní údržby v požadovaném termínu a kvalitě
  • Spravovat svěřené technické dokumentace
  • Podílet se na připomínkování investičních projektů a technologických změn za svou disciplínu
  • Připravovat návrhy rozpočtů pro zajištění efektivní údržby a zarážkových prací na svěřeném úseku

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Preferované skúsenosti

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost problematiky údržby strojního zařízení v oblasti rotačních strojů
  • Praxe v oboru výhodou, možné i pro ABSOLVENTY VŠ
  • Znalost národních, mezinárodních norem a standardů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelské znalosti PC (Word, Excel), SAP – výhodou
  • Dobré organizační, koordinační a administrativní schopnosti
  • Znalost AJ – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Aktivní přístup k práci, komunikativnost

Chcete sa dozvedieť viac?