Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Senior specialista kontroly dodávek PHM CZ a SK

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

ORLEN Unipetrol

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Zodpovídat za fakturaci Partnerům ČS a ostatním odběratelům firmy• Kontrolovat dodávky PHM na čerpací stanice• Kontrolovat a schvalovat dodavatelské faktury za PHM• Udržovat číselníky materiálů a partnerů v SAP• Pracovat na nových projektech• Koordinovat chod oddělení a vedení týmu dvou kolegů• Připravovat a zpracovávat dodací listy pro velkoobchodní zákazníky

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Moderní pracoviště pár metrů od metra
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Preferované skúsenosti

  • Pokročilou znalost SAP
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenosti s vedením týmu vítány
  • Schopnost dodržovat termíny
  • Proaktivní přístup

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".