Unipetrol

Unipetrol

Koordinátor provozu a údržby

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Kralupy Nad Vltavou

Společnost

Unipetrol

Unipetrol

  • Energie
  • Více než 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným zpracovatelem ropy, jedním z nejdůležitějších výrobců plastů a vlastníkem největší sítě čerpacích stanic. V oboru rafinérské a petrochemické výroby je významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 je součástí rafinérské a petrochemické skupiny PKN Orlen.

Popis pozice

  • Koordinovat změny ve výrobě za účelem dosažení výrobního plánu, poskytovat podporu směnovým operátorům. Připomínkovat týdenní výrobní plán tak, aby tento plán neohrozil stabilitu výroby a integritu jednotek.
  • Zodpovídat za dostupnost, spolehlivost a integritu zařízení z pohledu provozního, zodpovídat za aplikaci nastavených provozních strategií a postupů
  • Koordinovat prováděné aktivity preventivní údržby, které jsou zajišťovány provozními zaměstnanci
  • Připomínkovat technologické změny a investiční projetky. Navrhovat investiční projekty a technologické změny na výrobní oblasti, účastnit se jejich přípravy a implementace dle své technické autority
  • Přispívat k přípravě dat týkající se využití provozních jednotek, energetických spotřeb a dalších provozních nákladů
  • Komunikovat s pracovníky provozu na směnách, aby zajistil správnou realizaci provozních požadavků provozního týmu a naopak přenesení námětů, připomínek a požadavků směnových pracovníků do práce provozního týmu. Komunikovat s techniky údržby a technology při koordinaci provozních a údržbářských aktivit
  • Provádět první úrovně interních auditů HSEQ na výrobní oblasti. Definovat základní HSE podmínky pro práci údržby nebo investic, monitorovat a kontrolovat proces pracovních povolení

Co u nás získáš

  • Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • Příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Vítané zkušenosti

  • SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo technického směru
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, SAP)
  • Znalost anglického jazyka
  • Schopnost identifikace a řízení rizik
  • Dobré organizační, administrativní schopnosti a systematičnost
  • Řidičské oprávnění sk. B
  • Odborné znalosti a schopnosti
Unipetrol

Unipetrol

  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...