Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialista/specialistka výkaznictví

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Chcete nastartovat svoji kariéru v prostředí úspěšné mezinárodní banky s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny UniCredit? Pak hledáme právě vás na pozici Specialisty reportingu do našeho pražského nebo bratislavkého týmu.

Proč pracovat právě pro nás?

  • Jako mezinárodní banka Vám nabízíme příležitost kariérního růstu (v Česku, na Slovensku i zahraničí)
  • Uplatníte zde své zkušenosti, vlastní nápady a řešení
  • Podporujeme další rozvoj odborných znalostí a dovedností včetně učení se od úspěšných odborníků ve svém oboru
  • Stanete se součástí dynamického, ambiciózního a zároveň soudržného týmu

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Příprava regulatorních reportů
  • Spolupráce na analýze a implementace nových regulatorních a skupinových požadavků
  • Spolupráce na automatizaci přípravy stávajících reportů
  • Zpracování a analýza dat
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Spolupráce s lidmi z rozdílných útvarů banky

Co od Vás očekáváme na této pozici?

  • Minimálně 2letá praxe v oblasti financí nebo reportingu
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • Uživatelská znalost SQL, znalost SAS výhodou
  • Samostatnost, pečlivost, kritické myšlení, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
  • Znalost bankovnictví (oblast regulatorního a finančního reportingu, COREP, FINREP, RWA kalkulace) výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Samostatnou pracovní pozici s velkým prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práci v nadnárodní společnosti s možností dalšího uplatnění v mezinárodním měřítku bankovní skupiny UniCredit
  • Rozmanité benefity (5 týdnů dovolené, volno v den narozenin, sick days, dny na regeneraci, 20.000 bodů v cafeterii pro benefity dle vlastních preferencí, stravenky, zajímavé slevy na bankovní produkty, slevy u firemních partnerů)
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plný nebo částeční pracovní úvazek, dohoda možná
  • Místo výkonu práce: Praha nebo Bratislava
  • Nástup ihned

Chcete sa dozvedieť viac?