Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialist(k)a obchodního plánování

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Co Vás na pozici čeká?

  • Práce ve zkušeném a sehraném teamu cca 10 kolegů v Česku a Slovensku, ochotném sdílet svoje a přijímat vaše znalosti a zkušenosti
  • Práce s daty a čísly s vazbou na řízení obchodní výkonnost divize a podporu vedení v správném rozhodování
  • Příprava a vývoj reportů a analýz pro lokální a skupinový management
  • Komunikace napříč retailovou distribuční sítí při tvorbě a vyhodnocování obchodních cílů

Koho hledáme?

  • Rádi pracujete s čísly a vidíte v nich business souvislosti?
  • Ovládáte MS Excel na úrovni kontingenčních tabulek a chcete se dál v tomto směru rozvíjet a znalosti uplatnit?
  • Máte zájem se naučit SQL nebo SAS a chcete je používat a dál zdokonalovat?
  • Máte alespoň základní znalosti bankovních produktů z pohledu jejich dopadů do výnosů a profitability banky?
  • Umíte se sami rozhodovat a organizovat svou práci, zároveň ale umíte fungovat jako součást týmu?
  • Mluvíte anglicky tak, abyste mohli komunikovat a řešit pracovní témata s kolegy ze skupiny?

Na Vaší spokojenosti záleží, proto Vám nabízíme

  • Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč za odpracovaný den
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o Váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery/rky.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding.Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích

Zaujala Vás tato nabídka? Pak stačí vyplnit odpovědní formulář a stiknout tlačítko “Odeslat odpověď".
Systém následně zašle automatickou odpověď na Váš e-mail. Neobdržíte-li tento email, znamená to, že přihlášení neproběhlo úspěšně a zkuste, prosím, proces opakovat.

Těšíme se na Vás.

Chcete sa dozvedieť viac?