Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Projektový/á manažer/ka

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 01. septembra 2021
Príležitostná práca na diaľku
Vzdelanie: 3-ročné vysokoškolské štúdium

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jste pečliví, umíte skvěle plánovat a dotahovat věci do zdárného konce? Umíte přátelsky „popohnat“ a motivovat ostatní? Do dvanáctičlenného týmu Project Management, který vede projekty napříč bankovními divizemi, hledáme energického kolegu nebo kolegyni, které/mu neuteče žádný deadline a budget ohlídá do poslední koruny.

Co budete mít na starosti:

  • Připravíte projektový plán, který Vás dovede k úspěšnému dokončení projektu
  • Budete koordinovat projektový tým, hlídat dodržení stanovených termínů a řídit zdroje
  • Projektový budget budete mít pod palcem od A do Z: evidence, čerpání, schvalování faktur i reporting
  • Čeká Vás spolupráce s kolegy a kolegyněmi napříč všemi bankovními útvary, ale také v rámci skupiny UniCredit Group napříč regionem CEE – ať už jsou to ostatní projektoví manažeři a manažerky, IT týmy z naší sesterské společnosti UniCredit Services nebo externí dodavatelé
  • Zodpovídat budete sponzorovi projektu a řídící komisi projektu; čeká Vás příprava projektových podkladů a jejich pravidelná prezentace (nezřídka v angličtině)
  • Úspěch projektu budete měřit podle předem jasně stanovených KPIs (scope, budget, time)

Co Vám nabízíme:

  • Možnost řídit obchodní nebo regulatorní projekty, které mají zásadní dopad na celou Banku
  • Přátelského a podporujícího šéfa a zkušené kolegy/ně
  • Štědrý balíček benefitů: stravenky, kafeterii, výhodné bankovní produkty, 30 dní volna, sick days, flexibilitu home office a další
  • Kariérní růst myslíme vážně – jako první s novými příležitostmi oslovujeme naše zaměstnance

Preferované skúsenosti

Co byste měli perfektně umět:

  • Plánovat, organizovat, úkolovat, motivovat, rozjíždět a dotahovat

  • Mluvit, číst a psát plynule anglicky

  • MS Office, hlavně PowerPoint, Excel a Outlook

  • Rychle se zorientovat a zvládnout uřídit velký objem práce

  • Bude se Vám hodit přehled v oblasti IT a testování aplikací

  • Minimálně tříletá zkušenosti s vedením lidí a vedením větších projektů (přes 10mio CZK)

Chcete sa dozvedieť viac?