Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Nastartujte kariéru v privátním bankovnictví!

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: < 6 mesiacov

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Studujete vysokou školu, zajímají vás investice a rádi byste svůj obchodní talent vyzkoušeli v praxi? V týmu dlouholetých privátních bankéřů Vám dáme šanci začít úplně od začátku. Stačí, abyste měli nadání pro jazyky a velkou chuť se učit.

Na koho u nás vyrostete?

  • Profesionála, který dokáže zabezpečit komplexní špičkový servis pro rodiny klientů privátního bankovnictví ve svém portfoliu

  • Bankéře, který umí získávat doporučení a kontakty na nové klienty a rozšiřovat si tak svoje portfolio

  • Obchodníka schopného jednat s velmi bohatými lidmi

  • Odborníka na investice a úvěry, který umí sestavit nabídku na míru klientům privátního bankovnictví

  • Finančního odborníka schopného hledat pro klienty řešení v rámci různých zemí, kde Skupina UniCredit působí

  • Spolehlivého kolegu, který má skvělé vystupování a záleží mu na udržování a navazování dlouhodobých vztahů s klienty

Co za to nabízíme?

  • ZKUŠENÉ MENTORY

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days + 4 dny na regeneraci, 5 týdnů dovolené, 20 000+ benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru a čím déle u nás budete, tím více bodů získáte

  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni

  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou (případně I v zahraničí) a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.

  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

Preferované skúsenosti

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru

  • Aktivní komunikativní znalost anglického jazyka na profesionální úrovni, znalost dalšího světového jazyka výhodou

  • Vášeň pro obchod a investice

  • Opravdový drive pro osobnostní i kariérní růst

  • Ekonomický a společenský přehled

  • Důvěryhodné a společenské vystupování, spolehlivost

  • Pokoru i zdravou drzost, trpělivost i tah na bránu

Chcete sa dozvedieť viac?