Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Bankéř/ka pro svobodná povolání

Zmluva na dobu neurčitú
Liberec
Plat: Neuvedené
Dátum nástupu: 31. januára 2022
Príležitostná práca na diaľku

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme tým 9 bankéřů v čele s manažerem Zdeňkem a hledáme nového kolegu do naší liberecké party s obchodním duchem a odhodláním pomáhat lidem s jejich financemi.

VAŠÍ PRACÍ BUDE:

  • Navazování spolupráce s klienty segmentu svobodných povolání, podnikatelů a menších firem, aktivní akviziční činnost
  • Správa a rozvíjení klientského portfolia, budování dlouhodobých vztahů s klienty
  • Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
  • Poskytování profesionálního poradenství včetně oblasti financování (provoz ní, investiční úvěry)
  • Využívání cross-sellingu s cílem maximálně vytěžit tržní potenciál
  • Správa klientské databáze
  • Odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Sledování podnikatelského prostředí a konkurence, hledání nových obchodních příležitostí

CO VÁM NABÍZÍME:

  • PODPORUJEME ROVNOVÁHU PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA - Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity podle vašeho výběru
  • SPOJUJE NÁS DIVERZITA - Příležitost globálně spolupracovat na zajímavých projektech i na mezinárodní úrovni
  • NABÍZÍME ŠIROKOU ŠKÁLU ROZVOJOVÝCH AKTIVIT - Získání zkušeností napříč bankou a učení se od odborníků a zkušených manažerů z týmu (rotace/mentoring). Zvýšení vlastní kvalifikace v atraktivním prostředí, Programy pro talenty a budoucí manažery.
  • JSME JEDEN KOLEKTIV - Pořádáme akce pro naše zaměstnance (Off-sites, sportovní hry, Vánoční večírek)

Preferované skúsenosti

CO PRO TUTO POZICI POTŘEBUJETE:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • Praxi v oblasti prodeje finančních služeb
  • Znalost finančních výkazů a jejich analýzy- výhodou
  • Obchodní duch a prodejní dovednosti
  • Komunikační dovednosti a sociální obratnost
  • Samostatnost, aktivita a zodpovědnost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • Výhodou jsou splněné certifikace na: Spotřebitelské trhy, Pojištění a Kapitálové trhy

Náborový proces

V UniCredit Bank budujeme budoucnost, která je skutečně digitální

  • Začínáme už s výběrovým řízením - prvním kolem pohovoru vás provede náborový chatbot
  • S chatbotem vás čeká skutečně férový rozhovor, všechny informace převádí na jedničky a nuly
  • Na pohovor potřebujete asi 20 minut, do e-mailu vám po odeslání životopisu přijdou instrukce s odkazem, * který můžete otevřít z počítače, tabletu i telefonu
  • Se smart náborem jsme na českém trhu první, využijte tedy příležitost jít s trendy – a zkuste si výběrové řízení budoucnosti!

Chcete sa dozvedieť viac?