TNS SERVIS

TNS SERVIS

Jiří Klouda, jednatel a výkonný ředitel

Poznej Jiřího

Jako jednatel a ředitel se Jiří stará o chod společnosti, kromě toho se podílí na vedení týmu TOP managementu, komunikaci se zákazníky a v neposlední řadě na hledání nových příležitostí a strategií pro firmu. Jedním ze zakladatelů společnosti byl jeho táta, měl tedy už odmala jasno v tom, co bude jednou dělat. Při škole pomáhal všude, kde bylo potřeba. Po vysoké škole si trochu zahrál na rebela a nastoupil do jiné firmy. Nakonec se ale v roce 2007 do TNS SERVIS vrátil jako asistent jednatele, o rok později postoupil na funkci ředitele.

Chceme realizovat moderní výrobní poloautomatické linky s chytrým řešením.

https://cdn-images.welcometothejungle.com/yKpuXOg89vZ1XNYHHvhSzDUqNxHL8mgL-U992HoGej8/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzY2NjkvMTU3MjM4LzhhMjUyNmEyLTFhZmYtNGU2ZS05ODljLTg3MmNlNTljMmQ3NS5qcGc

Jiří Klouda, jednatel a výkonný ředitel, jednatel a výkonný ředitel

Beáta Jaroňková, nákupčí

Poznej Beátu

Beáta je součástí nákupního oddělení, má za úkol objednávat spotřební materiál a ochranné pomůcky pro celou firmu. Každý den mluví s dodavateli a zaměstnanci, pořád někde pobíhá a něco shání. Musí si taky všechno pořádně zorganizovat, pracovat rychle, ale zároveň přesně a pečlivě.

Každý den v práci vypadá jinak a nikdy se tu nenudím!

https://cdn-images.welcometothejungle.com/-8T3NkEWs9YbXKUEMCwq6WDbCozWV5IhAsRsHx1Svt8/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzY2NzEvMTU3MjM4LzQxZjZkNTA1LTEwNTUtNGQ3YS1hYjgzLTZiNTczMzMxMWQ4My5qcGc

Beáta Jaroňková, nákupčí, nákupčí

Ondra Machů, průmyslový inženýr

Poznej Ondru

Do TNS SERVIS se dostal před dvěma lety díky své diplomce. S jeho současnou šéfovou, která ho učila na škole, vymysleli, že by mohl závěrečný projekt zrealizovat právě tady. Všechno klaplo a nakonec si ho tu nechali nastálo. 

Jsou tu pracovně starší zaměstnanci, ale i mladá krev a navzájem se tak doplňujeme. To mě baví!

https://cdn-images.welcometothejungle.com/af73N1Ph9tMJDsj-26zr7NE3h2CLooBnRHekZlI-qGM/rs:auto:640::/q:85/czM6Ly93dHRqLXByb2R1Y3Rpb24vdXBsb2Fkcy9pbWFnZS9maWxlLzY2NzIvMTU3MjM4L2I1Yjk5ZWM2LTI5ZDUtNGRkYy1hYjViLWYwNWVkMzgxOTk1NS5qcGc

Ondra Machů, průmyslový inženýr, průmyslový inženýr

Špičková služba zákazníkovi na prvním místě

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

Vychytávka jménem Baxter

Součástí týmu vývojářů je i robot Baxter. Jedná se o poslední výstřelek inteligentní robotické technologie, která je plně intuitivní a nemusí se programovat. Je to taková jejich specialitka, v Evropě se podobných robotů najde jen pár. Obecně se oddělení robotizace a automatizace soustředí na sledování trendů v této oblasti a následnou aplikaci nejmodernějších robotických technologií a kamerových systémů do výrobních provozů.

Zlepšováky vymýšlejí společně

Pořád se snaží zlepšovat pracovní zázemí i podmínky. V novém školicím centru pořádají pro zaměstnance semináře a jazykové kurzy. V každé hale mají taky schránku, kam můžou sami zaměstnanci vhodit své nápady na zlepšení. Ty se pak vyhodnotí a nejlepší z nich se ve finále zrealizují. Autor nejlepšího nápadu dostane navíc finanční ohodnocení. Společně vymýšleli i hodnoty firmy, které budou zároveň vepsány v jejím názvu. Shodli se, že TNS SERVIS pro ně znamená tradici, nadšení a stabilitu.

Vložit profil na své webové stránky