Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Head of Premium Publisher Development - France

Zmluva na dobu neurčitú
Boulogne-Billancourt
Plat: 60K až 90K €
Dátum nástupu: 31. augusta 2020
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Magisterský stupeň vzdelania

The Moneytizer

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Après avoir passé la période Coronavirus sans trop de problème, The Moneytizer continue son développement !

L’équipe recherche un profil Senior (environnement programmatique) pour développer/fidéliser le portefeuille Mid-tail/Premium de la plateforme.

Preferované skúsenosti

  • 3 ans d’expérience minimum dans l’adtech/programmatique auprès des publishers
  • Bonne connaissance des différents acteurs du marché
  • Fort esprit commercial / Sens du client
  • Bilingue Anglais
  • Un grand sens de l’humour !

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

  • Publicis France
    Publicis France

    Paris