Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Head of Premium Publisher Development - Germany

Zmluva na dobu neurčitú
Boulogne-Billancourt
Plat: 60K až 90K €
Dátum nástupu: 31. augusta 2020
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Magisterský stupeň vzdelania

The Moneytizer

Máte záujem o túto ponuku?

Otázky a odpovede ohľadne ponuky

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

After having passed the Coronavirus period without too many problems, The Moneytizer continues its development!

Our team is looking for a Senior profile (programmatic environment) to develop the Mid-tail/Premium portfolio of the platform.

Preferované skúsenosti

  • 3 years minimum of experience in ad tech/programmatic with publishers
  • Good knowledge of the various market players
  • Strong commercial spirit / Customer focus
  • Bilingual English
  • A great sense of humor!

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

  • Publicis France
    Publicis France

    Paris