Táto pozícia už nie je k dispozícii.

STORE MANAGER, který miluje vůni kávy - Praha

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Starbucks
Starbucks

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

  • "LOVE WHAT YOU DO" Store manažer poskytuje vynikající zákaznický servis a nejvyšší kvalitu produktů při zachování efektivity nákladů.
  • Jeho úkoly jsou zaměřeny na dvě oblasti: budování prodeje a vztahů s našimi zákazníky.
  • Store manažer je zodpovědný za lokální marketingové aktivity v souladu se značkou a strategií AmRest.
  • Vytváří vztahy a pracuje s místní komunitou.
  • Je zodpovědný za plán tržeb, analýzu výsledků a neustálé hledání nových kreativních řešení.
  • Store manažer se neustále rozvíjí sám sebe i svůj tým.

Co u nás získáš

  • Máme jedinečnou kulturu "Bring fun to life", kde politika a byrokracie nemají místo.
  • Sdílíme pocit sounáležitosti a navzájem se k sobě chování s respektem a úctou.
  • Měníme zažité a neustále se rozvíjíme v přátelské atmosféře.
  • Věříme v zpětnou vazbu a vzájemně oceňujeme svoje úspěchy.
  • Milujeme to, co děláme.
  • Jsme silný tým a sdílíme firemní a osobní Hodnoty.
  • Pořádáme pravidelné workshopy a školení.
  • Poskytujeme několika měsíční trénink, abychom Vás připravili na novou roli.
  • Nabízíme motivační bonusy za doporučení nových zaměstnanců, bonusy ze zisku a osobní ocenění.
  • Poskytujeme min. dvě balení Vaší oblíbené kávy nebo čaje.
  • Nabízíme slevy na produkty, nápoje během směny a výhody do ostatních značek v rámci společnosti AmRest.
  • Máme bohatý systém cafeteria vč. karty Multisport.
  • Dáváme vám možnost pomáhat své místní komunitě
  •  “Lidský přístup, možnosti růstu, skvělý tým.“
  • “Komunikace se zákazníky a samozřejmě lidi, se kterými pracuji. I díky nim má moje práce smysl.“ -
  • “Flexibilní pracovní doba, práce s týmem a možnost neustále se rozvíjet. “ -
  • „Baví mě být součástí naší kultury a pomáhat plnit naše cíle a cíle značky.“
  • „Přístup společnosti k zaměstnancům, starost o zaměstnance, platová politika, rovný přístup, výborný tréninkový program.“
  • „Práce s lidmi, kteří mě inspirují. Baví mě lidi okolo. A tím nemyslím jen svůj tým, ale Starbucks jako celek. Ztotožnění se s identitou značky Starbucks a AmRest.“
  •  “Přátelské prostředí, živá atmosféra. Pořád se něco děje, žádný den není stejný a nudný.“

Preferované skúsenosti

  • Už máte nějaké zkušenosti s managementem, restaurací nebo obchodem s přímým zákaznickým servisem.
  • Máte vášeň pro náročné úkoly.
  • Rád/a pracujete s lidmi a jste komunikativní.
  • Zaměřujete se na růst a osobní rozvoj.
  • Nebojíte se čísel.
  • Znalost angličtiny na intermediate úrovni. Našli jste se? Přihlaste se a začněte „love what you do“

Chcete sa dozvedieť viac?