Starbucks

Starbucks

STARBUCKS I.P.Pavlova hledá nové BARISTY

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

Starbucks

Starbucks

  • Beverage, Spotřební zboží
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Starbucks netřeba dlouze představovat. Kávu z ikonického bílého kelímku se svým jménem měl minimálně jednou za život snad každý. Ale to, co dělá Starbucks Starbucksem, je něco úplně jiného než káva. Jsou to baristé a atmosféra, kterou na kavárně vytvářejí. A k tomu, jako bonus, ručně připravují jednu z nejkvalitnějších káv arabica na světě.

Den na kavárně vždy odstartuje tasting kávy, kterou mají ten den „na mlýnku”. Kávu si baristé vždy připraví jedním z alternativních způsobů přípravy a vrhnou se do ochutnávky. Ke kávě nejprve přivoní a lehce usrknou. Poté určí, o jakou kávu se jedná, a popíšou si ji. Je to skvělý způsob, jak se každý den dozvědět o kávě něco nového.

Jednou za rok se z kaváren vybírají reprezentanti, kteří se účastní soutěže Starbucks Barista Championship. Ti se mezi sebou utkávají v disciplínách jako je ochutnávka kávy nebo Latte Art. Vyvrcholením soutěže je velké finále, ve kterém mezi sebou soupeří vítězové z každé země. Výhrou je tzv. Origin trip, kdy vítěz jede navštívit konkrétní farmy, od kterých Starbucks odebírá kávu. Má možnost podívat se, jak se káva pěstuje např. v Tanzanii nebo ve Rwandě.

Popis pozice

V našich kavárnách pracují opravdoví nadšenci, kteří milují to, co dělají a tím poskytují našim zákazníkům výjimečnou kvalitu ručně připravovaných produktů.

Nemáš zkušenost s přípravou kávy?

  • nevadí, naši baristé Tě proškolí a zasvětí Tě do fascinujícího světa kávy
  • na nás se můžeš spolehnout, jsme s Tebou!

Co u nás získáš

  • šanci stát se součástí lepšího dne pro své zákazníky a vytvářet vzpomínky
  • zaškolení v oblasti kávy – certifikace baristy Starbucks, Latte Art, navazující Coffee Master program
  • příležitost k rozvoji na manažerské pozice
  • pružná pracovní doba – respektujeme Tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu
  • férová pracovní smlouva, koruny Ti přiletí včas na účet
  • účast na dobrovolnických akcích
  • příplatky za přesčas 25 %, za noční směny 10 %, za svátky 100 %
  • motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti

Vítané zkušenosti

  • jsi týmový hráč, který nás nenechá ve štychu
  • rád komunikuješ se zákazníky i v angličtině
  • není s Tebou nuda
  • jsi časově flexibilní

Poznejte tým společnosti Starbucks

Starbucks

Starbucks

  • Praha
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov