Táto pozícia už nie je k dispozícii.

STARBUCKS ASSISTANT STORE MANAGER LIBEREC

Zmluva na dobu neurčitú
Liberec
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Starbucks
Starbucks

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

  • "LOVE WHAT YOU DO"Assistant Store Manager ve společnosti Starbucks je tzv. People manažer, protože odpovídá za naše zaměstnance:
  •  Je zodpovědný za budování týmu, školení a motivaci, zároveň obsluhuje zákazníky na kavárně na nejvyšší úrovni.
  • People manažer nabírá ty nejlepší lidi na správná místa, kteří následně dokáží rozdávat úsměvy na všechny strany a přenáší na naše zákazníky svou pozitivní energii.
  • People manažer je také zodpovědný za vytváření rozpisů směn, plánování a řízení nákladů a analýzu efektivity práce.
  • Vede směny a vytváří příjemnou pracovní atmosféru na kavárně.
  • Klíčem k jeho úspěchu je vynikající znalost všech zaměstnanců = partnerů.

Co u nás získáš

  • Máme jedinečnou kulturu "Bring fun to life", kde politika a byrokracie nemají místo.
  • Sdílíme pocit sounáležitosti a navzájem se k sobě chování s respektem a úctou.
  • Měníme zažité a neustále se rozvíjíme v přátelské atmosféře.
  • Věříme v zpětnou vazbu a vzájemně oceňujeme svoje úspěchy.
  • Milujeme to, co děláme.
  • Jsme silný tým a sdílíme firemní a osobní Hodnoty.
  • Pořádáme pravidelné workshopy a školení.
  • Poskytujeme několika měsíční trénink, abychom Vás připravili na novou roli.
  • Nabízíme motivační bonusy za doporučení nových zaměstnanců, bonusy ze zisku a osobní ocenění.
  • Poskytujeme min. dvě balení Vaší oblíbené kávy nebo čaje.
  • Nabízíme slevy na produkty, nápoje během směny a výhody do ostatních značek v rámci společnosti AmRest.
  • Máme bohatý systém cafeteria vč. karty Multisport.
  • Dáváme vám možnost pomáhat své místní komunitě

Preferované skúsenosti

  • Už máte nějaké zkušenosti s vedením týmu.
  • Rád/a pracujete s lidmi a jste komunikativní.
  • Zaměřujete se na růst a osobní rozvoj.
  • Nebojíte se čísel.
  • Znalost angličtiny na intermediate úrovni. Našli jste se? Přihlaste se a začněte „love what you do“

Chcete sa dozvedieť viac?