Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Shift Supervisor pro kavárnu STARBUCKS - Mladá Boleslav

Zmluva na dobu neurčitú
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Starbucks
Starbucks

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

  • V čem bude tvoje role důležitá?Bez SSV bychom nemohli kavárnu ani otevřít Je podporou Store Managera a Assistant Store Managera a stará se především o provozní zajištění kavárny - má zodpovědnost dvě oblasti:
  • oblast Produktu, tedy objednávání zboží, inventury, analýza prodejů a efektivní plánování
  • oblast Facility, tedy servis vybavení, energie, zaplacené faktury, objednávky a analýza prodejů merchandise produktů Dále je to pak:
  • Vedení směn a organizace týmu na směně
  • Obsluha zákazníků, příprava kávy i všech našich produktů – právě manažeři u nás musí jít příkladem a Shift Supervisor min. 90 % času tráví „za barem“
  • Tréninky, školení, zpětná vazba týmu

Co na svojí práci mají rádi naši Shift Supervisoři?
  • „Možnost osobního rozvoje, možnost kariérního růstu a možnost kombinovat svou práci s jinými činnostmi.“
  • „Práce v kolektivu, kávová kultura, ale i stálí zákazníci a náš vztah s nimi. To že k nám chodí i kvůli nám, nejen pro kávu.“
  • „Baví mě, že si všichni dokážeme pomoci, ze mě v tom nikdy nikdo nenechá.“
  • „Kolektiv lidi, kteří se k sobě nechávají povýšeně.“
  • „Tým, zákazníci, káva po ruce.“
  • „Zameranie sa na zákazníka, práca v tíme, kariéra.“
  • „Lidskost, pozitivní energie, možnost učit se stále něčemu novému, kariérní růst, práce v týmu, společně dosahovat toho nejlepšího.“

Co u nás získáš

  • Několikaměsíční trénink, abys na svou novou roli byl na 100% připravený
  • Další rozvoj, tréninky a školení, díky kterým nebudeš stát na místě
  • Skvělý tým, ve kterém je radost pracovat
  • Prostředí mezinárodní firmy, kde se toho můžeš hodně naučit
  • Stabilní zázemí, férové podmínky a výplatu včas na účtu
  • Bonusy a další finanční odměny, pokud se Tvé kavárně daří
  • Příplatky za víkendy a svátky
  • Benefity jako 25 dní volna, příspěvek na uniformu a bohatou cafeterii
  • 3 nápoje zdarma na směně, 2 balíčky kávy nebo čaje domů každý měsíc, výhody do všech našich značek (Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut

Preferované skúsenosti

  • Máš už nějakou zkušenost s vedením týmu i třeba v rámci školních projektů
  • Zákaznická spokojenost a ten nejlepší servis jsou pro Tebe samozřejmostí
  • Máš nadšení pro kávu a kávovou kulturu, s kávovarem ale umět nemusíš – všechno tě naučíme
  • Máš otevřenou mysl a chceš na sobě neustále pracovat
  • Rozumíš si s čísly a matematikou

Chcete sa dozvedieť viac?