Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Assistant Store Manager

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Starbucks
Starbucks

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Assistant Store Manager ve Starbucks je tzv. People Manager, který je zodpovědný za naše partnery.

Je zodpovědný za budování, trénink a motivaci týmu, s cílem poskytovat zákaznický servis na nejvyšší úrovni.

People Manager nabírá nejlepší lidi na správná místa.

Je zodpovědný za vytváření pracovních rozvrhů, plánování a kontrolu nákladů na partnery a analýzy výkonu.

Vede směny a vytváří pracovní atmosféru v kavárně. Klíčem k jeho úspěchu je perfektní znalost všech partnerů.

Co u nás získáš

  • Jedinečná “Bring Fun to Life” kultura, kde politika ani byrokracie nemají místo
  • Několikaměsíční trénink, který tě podpoří v novém prostředí
  • Intenzivní profesní rozvoj v přátelské atmosféře
  • Motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • Min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • Výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • Přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti

Preferované skúsenosti

  • Zkušenost s vedením týmu (zkušenosti s vedením kavárny nebo restaurace výhodou)
  • Flexibilita a kreativita
  • Zaměření na růst a osobnostní rozvoj
  • Analytické dovednosti
  • Znalost angličtiny na úrovni „pre-intermediate“

Chcete sa dozvedieť viac?