ŠKODA AUTO

  • Automobilový priemysel, Mobilita
  • Mladá Boleslav, Kvasiny, Praha, Vrchlabí, Řepov
  • www.skoda-kariera.cz

O Jiřím

S kolegy se potkává i po práci, čas od času spolu chodí na skleničku. Když není v práci, hodně si odpočine v rodinném kruhu. Manželka pracuje také ve Škodovce, velmi dobře chápe to pracovní zatížení a potřebu vypnout. Společně s dětmi jezdí na kole. Nedávno si udělali radost a vybudovali na zahradě černou kuchyni, kde se dá péct skvělá pizza a grilovat. To je pořádný relax.

Sledovat!

Poznej Jiřího

Ve společnosti pracuje jako vedoucí útvaru řízení značky v oblasti výroby. To, co dělá, by se dalo rozdělit na dvě části. Jedna z nich obnáší kontakt a spolupráci s podřízenými kolegy a útvary, kde řeší konkrétní situace a případné problémy vyplývající z výroby a přípravy nových modelů a také z vlastní pracovní náplně jednotlivých útvarů. Druhá část zahrnuje komunikaci s nadřízenými, tedy členy představenstva, připravování podkladů k jejich jednání a práce na strategických tématech, které povedou k rozvoji firmy. Její práce je neskutečně zajímavá.

Táhneme za jeden provaz

Na své pozici je teprve půl roku, před tím ve firmě ŠKODA AUTO zastával jiné funkce, kde se mu podařilo „nasáknout“ kulturu firmy, poznat pracovní procesy a také řadu kolegů. Ze zkušeností, které získal, pak může čerpat na dalších pozicích. Snaží se především rozvíjet otevřené a přátelské vztahy, jako to dělal i na předchozích útvarech. Je důležité, aby všichni táhli za jeden provaz, celá firma potřebuje jít jedním směrem, aby vše fungovalo. Má rád možnost ovlivňovat procesy v tolik úspěšné firmě, baví ho sledovat rozvoj, změny a celou dynamiku společnosti. Cítí hrdost z každého úspěchu. Vyhovuje mu dlouhodobé plánování a také to, že si může organizovat svůj čas.

Vložit profil na své webové stránky

to_validate : společnost prošla validací, je viditelná pro všechny, ale zatím nebyla indexována