Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Fullstack developer

Zmluva na dobu neurčitú
Paris
Plat: 50K €
Dátum nástupu: 30. apríla 2020
Úplne vzdialený
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Magisterský stupeň vzdelania

Skillup.co
Skillup.co

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Skillup développe la prochaine génération de logiciel RH centré sur l’expérience collaborateur.

Lancée en 2018, la solution a déjà conquis des clients prestigieux, dont Accor, Groupe Vyv, Clarins, Renault Sport, Intersport, Isabel
Marant.

Notre stack :

  • Back-end : Node, HapiJS, RabbitMQ, Fluentd
  • Front : React, Typescript
  • DevOps : Docker, Swarm, Jenkins, serveurs dédiés, AWS
  • Database : Neo4j, ElasticSearch, MongoDB, Redis
  • Data : Python, Scrapy, Scrapinghub, Airflow, NLP and scikit-learn
  • Project : Slack, Trello, Notion

Preferované skúsenosti

  • Maîtrise du langage et de frameworks JS back-end (Node, Express/Hapi, …)
  • Maîtrise de React.
  • Expérience des différents types de moteurs de base (graphe, NoSQL, SQL, key-value, …)
  • Expérience de stacks de dev en équipe/opérations (Git, Docker, Jenkins, tests, CI, …)
  • Un super fit avec l’équipe et les tech en particulier !

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".

Zobraziť všetky pracovné ponuky