Siemens

Siemens

Junior účetní/účetní pro hlavní knihu s ruštinou - Ostrava

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostrava

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraniční pobočku v Rusku, se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy a účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek, zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Co u nás budete dělat?
  • účtovat na účtech hlavní knihy v systému SAP
  • účtovat rezervy a dohodné položky
  • účtovat zálohové faktury a časové rozlišení
  • komunikovat se zákazníky emailem nebo telefonicky na denní bázi
  • podílet se na měsíčních, čtvrletních a ročních účetních závěrkách

Co u nás získáš

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřskou školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • nástup 1.11. nebo 1.12.2019
  • Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vás směřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušeností. Více infromací naleznete na našich stránkách www.siemenssharedservices.cz.

Vítané zkušenosti

    • uživatelskou znalost MS Office
    • komunikativní znalost ruského
    • zájem o práci v administrativě a účetnictví
    • prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost
Siemens

Siemens

  • Ostrava
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.