Siemens

Siemens

Controller

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Drásov

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

Nabídka

Controller

  • Drásov

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Jsme oddělení Controllingu výrobního závodu Siemens Electric Machines Drásov s.r.o. Našim hlavním úkolem je zajišťovat finanční plánování, nákladové kalkulace produktů, metodiku a reporting nákladové produktivity, výpočet efektivity a návratnosti nových investic, finanční reporting, metodiku a kontrolu vedení účetnictví, financování, pojištění, vyhodnocení a krytí měnových rizik, podklady k daním atd. Do našeho zkušeného týmu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Controller

Budete se věnovat především

  • komerční řízení zakázek (motorů a generátorů) v našem závodě v realizační fázi
  • Hlavním úkolem je sledovat náklady na zakázkách a jejich dodržování vzhledem k stanovenému rozpočtu
  • Řízení a kontrola tržeb jednotlivých zakázek
  • Zpětné vyhodnocování zakázek s cílem najít potenciální úspory a následně aktualizace vstupních nákladů nabízených zakázek
  • Úzká spolupráce s projektovým managementem a nabídkovým oddělením
  • Forecast náběhu zakázek a plánovaných realizovaných tržeb
  • Spolupráce s týmem produktových manažerů z ČR i z Německa
  • Práce v SAP a Excelu
  • Operativní analytická činnost v oblasti financí spojená se zakázkami

Co u nás získáš

  • práci na plný pracovní úvazek
  • místo výkonu práce: Drásov
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • program zaměstnaneckých výhod Benefit plus
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000,- Kč/měsíčně
  • podpora jazykového vzdělávání

Vítané zkušenosti

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • pokročilou znalost AJ
  • znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • analytické myšlení
  • samostatnost, schopnost týmové práce a flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost dotahovat věci do konce
Siemens

Siemens

Controller

  • Drásov
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...