Siemens

Siemens

AP Junior/Senior Specialist with English and Russian

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Ostrava

Společnost

Siemens

Siemens

  • Automotive, Elektronika / Telco, Mobilita
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Ostrava

Tato pozice byla obsazena!

Siemens je jednou největších technologických firem v Česku. Mají zde dlouholetou tradici a přes 10 000 zaměstnanců. Působí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, infrastruktury a zdravotnictví. Jejich výrobky a řešení ovlivňují každodenní život tisíců lidí. Vyrábějí elektřinu, v továrnách řídí výrobu a třeba i stáčení piva, dělají budovy chytřejší a ekologičtější, jejich vlaky a metro zajišťují bezpečnou dopravu a zdravotnické přístroje Siemens vylepšují zdraví obyvatel už téměř 130 let.

Popis pozice

Rádi komunikujete v ruštině a angličtině? Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví? Pak hledáme právě Vás! V centru sdílených služeb společnosti Siemens Mobility zajišťujeme účetní služby pro naše zahraniční pobočky, se kterými jsme denně v kontaktu. Pracujeme s přijatými, vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy, účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Budeš se věnovat především:
  • administrativní práce v oblasti účetnictví (práce s dokumenty v ruském jazyce)
  • zpracovávat přijaté faktury v systému SAP
  • přiřazovat faktury k vytvořeným objednávkám
  • kontrolovat správnost údajů na fakturách
  • připravovat podklady pro spuštění platebního běhu
  • komunikovat se zákazníky emailem nebo telefonicky na denní bázi
  • podílet se na měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrkách
  • zavádět nové procesy

Co u nás získáš

  • každodenní využití cizích jazyků
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens Mobility
  • příjemné prostředí s prostory pro relaxaci a zábavu
  • až 33 dní dovolené (5 týdnů + 8 volitelných dní navíc), flexibilní pracovní dobu, home office, firemní mateřskou školku, to vše pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet min 24 000 Kč na benefity, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování formou e-stravenek
  • příspěvek na Multisport kartu
  • bonus za doporučení zaměstnance
  • další zvýhodněné nabídky pro zaměstnance

Vítané zkušenosti

    • komunikativní znalost ruského a anglického jazyka, němčina výhodou
    • uživatelskou znalost MS Office
    • znalost SAP výhodou
    • zájem o práci v administrativě a účetnictví
    • prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost a pečlivost
    • týmového ducha a orientaci na výsledek
Siemens

Siemens

  • Ostrava
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...