Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Technicko-obchodní zástupce pro výrobce strojů

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 5 rokov

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Naše divize Digital Industries určuje trendy v digitalizaci a průmyslové automatizaci. Jsme skutečný technologický lídr, rozumíme potřebám našich zákazníků, máme chytrá řešení a umíme je propojit v jeden fungující celek. Naše produkty pomáhají inovovat a zvyšovat produktivitu zákazníků a soustředit se na rozvoj nových oborů podnikání. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny. Přidejte se k nám a staňte se naším Technicko-obchodním zástupcem! Vaší náplní práce bude: aktivní obchodní činnost v oblasti průmyslové automatizace a digitalizace u významných výrobců výrobních strojů udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky a obchodními partnery vyhledávání nových zákazníků a nových obchodních příležitostí vyhledávání informací o vývoji tržního potenciálu, mapování situace u zákazníků, analýzy konkurence, vytvoření marketingové strategie pro daný segment trhu spolupráce na přípravě nabídek, podkladů, kalkulací Na co se můžete těšit: práce pro lídra v oblasti zcela integrovaných řešení automatizace a pohonů úzká spolupráce s technickým oddělením při tvorbě strategií i řešení na míru osobní rozvoj díky koučování pomoc našim zákazníkům zvyšovat jejich produktivitu a inovovat jejich produkty prostřednictvím Průmyslu 4.0 volnou ruku a možnost se realizovat Co od Vás potřebujeme: obchodní, komunikační a prezentační dovednosti motivace, ochota učit se, zaměření na řešení praxe v obchodní činnosti, zaměření na průmysl, výhodou zkušenosti z oblasti výrobců výrobních strojů SŠ/VŠ (elektro, průmyslová automatizace, informační technologie) nebo odpovídající zkušenosti výhodou je znalost řešení, produktů a technologií Siemens, případně konkurenčních produktů znalost technické angličtiny na komunikativní úrovni ŘP sk. B Co nabízíme: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši 48 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě e-stravenek, lze využít i na nákup potravin služební automobil využitelný i k soukromým účelům nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Společnost Siemens je zaměstnavatelem podporujícím rovné příležitosti. Zasazujeme se o rovné pracovní příležitosti bez ohledu na rasu, barvu pleti, původ, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věk, občanství, rodinný stav, zdravotní postižení nebo genderovou identitu. Jsme odhodláni vytvořit tým, který bude reprezentovat nejrůznější prostředí, perspektivy a dovednosti. Takhle nám to jde nejlíp! Zjistěte více o vzrušujícím světě Siemens na www.siemens.com Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?