Táto pozícia už nie je k dispozícii.

SAP SD specialista s EDI - Frenštát p. R./Ostrava/Mohelnice

Zmluva na dobu neurčitú
Frenštát pod Radhoštěm
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů kompetenčního centra SAP pro Evropu, které se zabývá komplexní podporou a rozvojem centrálních systémů SAP pro evropské závody koncernu Siemens. Tato pozice je určena všem uchazečům se znalostí programovacího jazyka ABAP a odbytových procesů včetně EDI komunikace v SAP, kteří se chtějí dále rozvíjet v rámci těchto oblastech. Do zkušeného týmu odborníků v dané oblasti hledáme nového kolegu v Ostravě, Frenštátě či Mohelnici. Budete se věnovat především konzultacím a analýze požadavků tvorbě a testování programů v prostředí SAP implementaci změnových požadavků, včetně účasti na projektech nastavení a údržbě systému správě EDI rozhraní dokumentaci řešení vše v rámci modulu SD zejména v oblastech hlavního odbytového procesu výrobních závodů EDI komunikace exportu a dat zahraničního obchodu Těšit se můžete zejména na podíl na vývoji a správě centrálních SAP systémů společnosti Siemens vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost práci v přátelském, otevřeném a neformálním kolektivu vyvážený poměr pracovního a soukromého života odměňování nezávislé na utilizaci, ale na realistických interních cílech možnost využití cizích jazyků na denní bázi Měl/a byste mít VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí praxi programování v SAP/ABAP alespoň základní znalost SAP modulu SD alespoň základní znalost zpracování IDOC v SAP znalost nákupních a logistických procesů ve výrobních podnicích znalost SAP Script výhodou dobrou znalost AJ případně NJ slovem i písmem a ochotu dále se v nich rozvíjet dobré komunikační schopnosti, angažovaný přístup a ochotu vzdělávat se ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B Dále nabízíme · místo výkonu práce: Frenštát p. R. nebo Ostrava nebo Mohelnice · zajímavé finanční ohodnocení · signing bonus ve výši 30 000 Kč po ukončení zkušební doby · 5 týdnů dovolené · otevřené možnosti expertního i manažerského růstu · flexibilní pracovní dobu a možnost home office · program zaměstnaneckých výhod: · roční příspěvek 32 000,- Kč do programu Benefit plus · odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč · zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens · příspěvek na stravování · bezúročné půjčky pro zaměstnance až do výše 300.000,- Kč · akciový program pro zaměstnance Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Mid-level Professional Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?