Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Referent logistiky - Frenštát p.R.

Zmluva na dobu neurčitú
Frenštát pod Radhoštěm
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme oddělení zpracování zakázek a dodávek výrobního závodu Siemens, s.r.o., Elektromotory Frenštát. Naším úkolem je zabezpečit logistické zpracování objednávek našich zákazníků a komunikaci s těmito zákazníky. Naše oddělení dále zabezpečuje odeslání hotových motorů k příjemcům po celém světě.. V našem odštěpném závodě Elektromotory Frenštát nabízíme volné pracovní místo Referent logistiky. Budete se věnovat především logistickému zpracovaní zakázek komunikaci se zákazníky spoluúčasti při realizaci logistických projektů tvorbě plánů reportování a vytváření statistik Těšit se můžete zejména na spolupráci v přátelském kolektivu každodenní využití cizích jazyků možnost seberealizace a osobní rozvoj podílení se na mezinárodních projektech Měl/a byste mít SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření) anglický jazyk na velmi dobré úrovni (NJ výhodou) zkušenosti na obdobné pozici (výhodou) znalost práce s MS Excel na pokročilé úrovni, znalost SAP výhodou analytické myšlení, komunikativnost, ochotu vzdělávat se a růst časovou flexibilitu organizační schopnosti, schopnost pracovat samostatně schopnost a chuť se rozvíjet a seberealizovat Dále nabízíme 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní dobu roční příspěvek 22.000,- Kč do programu Benefit plus bezúročné půjčky pro zaměstnance až do výše 300.000,- Kč odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč podporu jazykového vzdělávání zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens akciový program pro zaměstnance závodní stravování dobrovolnický den, společenské a kulturní akce Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice Experience Level: Mid-level Professional Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?