Siemens

Siemens

R&D Konstruktér - Konstruktér pro vývoj mechanických částí

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Frenštát Pod Radhoštěm
  • > 5 rokov

Spoločnosť

Siemens

Siemens

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Dodavatelský řetězec, Elektronika / Telco, Mobilita, Podpora pro podnikatele, Účetnictví

Pracovná ponuka

  • > 5 rokov

Siemens Česká republika patří mezi největší tuzemské elektrotechnické firmy. Mají přes 11 tisíc zaměstnanců, kteří dodávají technologie, produkty a služby zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. A to v oblastech energetiky, zdravotnictví, průmyslové automatizace nebo veřejné infrastruktury.

Velký důraz kladou na inovace, zasazují o prosazení novinek v několika oblastech, která nazývají Digital Industries (automatizace a digitalizace podniků), Building Technologies (chytrá řešení budov), Energy Management (moderní energetika), Mobility (inteligentní řešení dopravy) a Siemens Healthineers (inovativní technologie ve zdravotnictví).

Historie firmy se datuje už do roku 1847, kdy Werner von Siemens založil spolu s univerzitním mechanikem Johannem Georgem Halskem firmu Telegraphen Bau-Anstalt von Siemens & Halske. Jejich tehdejší jehlový telegraf překonal všechny do té doby používané nástroje. Po roce existence už měli 10 zaměstnanců, kteří se rozrostli až do současného počtu 375 tisíc lidí ve více než 190 zemích.

Popis pozice

Jsme tým konstruktérů odštěpného závodu Siemens, s.r.o., Elektromotory Frenštát. Vytváříme produktovou dokumentaci pro výrobu asynchronních motorů s kotvou na krátko v osové výšce 225-355 mm.

Naše aktivity jsou globálního charakteru, spolupracujeme v mezinárodních vývojových týmech za účasti kolegů z Německa, Mexika, Indie a Číny. Při vývoji využíváme CAD Siemens SW. Naši konstruktéři poskytují podporu vývojářům a ostatním technickým útvarům našeho závodu.

Naše motory pohání kompresory, pumpy, jeřáby a jiná zařízení po celém světě. Naše výrobky navrhujeme pro použití do náročných průmyslových podmínek včetně výbušného prostředí. Můžete se s nimi setkat např. v chemickém, hutním průmyslu, tunelech nebo plošinách na moři. V tomto odvětví patříme k naprosté špičce a určujeme nové trendy.

Chcete se stát součástí týmu našich konstruktérů a podílet se na vývoji nové generace výrobků nebo inovacích? Nebo je pro vás zajímavá problematika digitalizace v průmyslu?

Přidejte se k nám!

Budete se věnovat především:

  • tvorbě 3D a 2D dokumentace v CAD
  • navrhování a optimalizaci mechanických částí motorů a generátorů
  • inovacím a tvorbě konceptů
  • sledování nových trendů v oblasti technologií, povrchové úpravy a nových materiálů
  • spolupráci s vědeckými ústavy a vysokými školami
  • tvorbě kusovníků, výkresové, výpočtové a zákaznické dokumentace
  • vedení a koordinace projektů po technické stránce

Těšit se můžete zejména na

  • nejnovější technologie a know-how v oblasti točivých elektrických strojů
  • zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky
  • přátelský kolektiv
  • každodenní využití cizích jazyků
  • aktivní spolupráci v mezinárodních vývojových týmech

Měl/a byste mít

  • vysokoškolské vzdělání – obor strojírenský
  • angličtinu nebo němčinu pro každodenní komunikaci
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • schopnost stále se učit novým věcem
  • schopnost komunikace, plánování, rozhodnost a důslednost, ochotu cestovat

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát / Ostrava
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • program zaměstnaneckých výhod:
  • roční příspěvek 22 000,- Kč do programu Benefit plus
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 40.000,- Kč
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens (např. slevy na nákup zboží Siemens, slevy na Leo Express atd.)
  • příspěvek na stravování
  • bezúročné půjčky pro zaměstnance až do výše 300.000,- Kč
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Organization: Digital Industries

Company: Siemens, s.r.o., OZ Elektromotory Frenstat and OZ Elektromotory Mohelnice

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?