Siemens

Siemens

Projektový manažer - technologie budov - region Ostrava

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Ostrava
  • > 5 rokov

Spoločnosť

Siemens

Siemens

  • Artificial Intelligence / Machine Learning, Automotive, Dodavatelský řetězec, Elektronika / Telco, Mobilita, Podpora pro podnikatele, Účetnictví

Pracovná ponuka

  • Ostrava
  • > 5 rokov

Siemens Česká republika patří mezi největší tuzemské elektrotechnické firmy. Mají přes 11 tisíc zaměstnanců, kteří dodávají technologie, produkty a služby zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. A to v oblastech energetiky, zdravotnictví, průmyslové automatizace nebo veřejné infrastruktury.

Velký důraz kladou na inovace, zasazují o prosazení novinek v několika oblastech, která nazývají Digital Industries (automatizace a digitalizace podniků), Building Technologies (chytrá řešení budov), Energy Management (moderní energetika), Mobility (inteligentní řešení dopravy) a Siemens Healthineers (inovativní technologie ve zdravotnictví).

Historie firmy se datuje už do roku 1847, kdy Werner von Siemens založil spolu s univerzitním mechanikem Johannem Georgem Halskem firmu Telegraphen Bau-Anstalt von Siemens & Halske. Jejich tehdejší jehlový telegraf překonal všechny do té doby používané nástroje. Po roce existence už měli 10 zaměstnanců, kteří se rozrostli až do současného počtu 375 tisíc lidí ve více než 190 zemích.

Popis pozice

Projektový manažer – technologie budov – region Ostrava

Divize Siemens s.r.o., SI REU nabízí pestrou škálu produktů, systémů i

komplexních řešení pro řízení a správu technologií budov. Jedná se o systémy
měření a regulace, zabezpečovací, protipožární a instalační techniku, včetně
kompletního servisu.

Vaší
náplní práce bude

  • řízení projektů technologií budov se

 zaměřením na protipožární a zabezpečovací systémy</li><li>podílení se na přípravě projektů a návrhů
 technického řešení</li><li>úzká spolupráce s obchodním,
 technickým a servisním oddělením</li><li>plánování
 časového harmonogramu realizace projektů</li><li>sledování
 finančních ukazatelů </li><li>komunikace
 se zákazníky</li><li>komunikace a
 koordinace subdodavatelů</li><li>garantování
 kvality a včasnosti dodaného řešení</li></ul><p><strong>Těšit

se můžete na

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou

 podporu expertního rozvoje</li><li>otevřené možnosti
 expertního i manažerského růstu</li><li>služební
 automobil</li></ul><p><strong>Očekáváme

od Vás tyto znalosti a dovednosti

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • osvědčení

 dle vyhlášky 50, §8</li><li>zkušenosti s
 řízením staveb v oboru technologie budov (zaměření na požární a bezpečnostní
 systémy)</li><li>znalost
 projektového managementu</li><li>řidičský
 průkaz</li><li>znalost AJ</li></ul><p><strong>Nabízíme</strong></p><ul><li>5 týdnů

dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního
a soukromého života

  • individuální
    rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na
    kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní
    a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na
    stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát
    se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější
    slevy a zvýhodněné nabídky
  • Organization: Smart Infrastructure

    Company: Siemens, s.r.o.

    Experience Level: Experienced Professional

    Job Type: Full-time

    • Pridať medzi obľúbené
    • Zdieľať na Twitteri
    • Zdieľať na Facebooku
    • Zdieľať na LinkedIn

    Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

    Inšpirujte sa týmto výberom článkov

    Tehotná na pracovnom pohovore?

    Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?