Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Podpora oddělení vývoje přípojnicových systémů

Zmluva na dobu neurčitú
Mohelnice
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: < 6 mesiacov

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Zabýváme se výrobou flexibilních systémů přenášejících elektrickou energii v účelových a průmyslových stavbách, ale i v méně obvyklých prostorech, jako jsou např. větrné elektrárny, letiště a lodě. Pojďte k nám a staňte se součástí našeho týmu! Budete se věnovat především . tvorba výkresové dokumentace dílů, podsestav a sestav v prostředí SolidWorks . úpravy 3D modelů a sestav dle definovaných požadavků . zakládání kmenových dat v systému ERP . podpora ostatních činností oddělení vývoje přípojnicových systémů Na co se můžete těšit? . zajímavou praxi při studiu . nejnovější technologie a know-how . přátelský kolektiv Měl/a byste mít . VŠ student 1.- 5. ročníku technického/strojního směru . základní znalosti 3D konstrukčních systémů . znalost SolidWorks výhodou . znalost MS Office . znalost AJ na úrovni min. A2 dle ERR . analytické schopnosti; samostatnost a iniciativu . zkušenosti z oblasti konstrukce výrobků výhodou . flexibilitu v pracovní době Dále Vám nabízíme . místo výkonu práce Mohelnice . flexibilní pracovní dobu . typ poměru - dohoda o provedení práce/ dohoda o pracovní činnosti, adekvátní odměnu . nástup možný ihned . doba trvání spolupráce dle domluvy Organization: Smart Infrastructure Company: Siemens, s.r.o., odstepny zavod Nizkonapetova spinaci technika Experience Level: Student (Not Yet Graduated) Job Type: Part-time

Chcete sa dozvedieť viac?