Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Koordinátor/ka servisních zakázek

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 5 rokov

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme tým servisu elektrických pohonů divize Digital Industries. Zajišťujeme servis pro zákazníky z celé ČR a naše služby zahrnují uvedení do provozu, preventivní prohlídky, dodávky náhradních dílů, opravy a modernizace našich strojů. Přidejte se k nám a staňte se koordinátorem pro servisní zakázky! Vaší náplní práce bude administrativní podpora a koordinace týmu servisních techniků komunikace se zákazníkem, vyjasňování požadavků na servis příprava a zpracování nabídek koordinace a zajištění hladkého průběhu realizovaného servisu zpracování zakázek a fakturace péče o zákazníky Na co se můžete těšit zázemí mezinárodního koncernu Siemens příležitost k seberealizaci, aktivní využití cizího jazyka/ů možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě systém firemního vzdělávání a školení práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím Co od Vás očekáváme min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru komunikativní znalost AJ, schopnost komunikace v NJ výhodou znalost Windows 7, Outlook, Excel velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu řidičské oprávnění sk. B zkušenosti z oblasti pohonů nebo servisu průmyslových zařízení velkou výhodou zkušenost s SAP výhodou Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýna možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization: Digital Industries Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?