Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior účetní/Účetní/senior účetní s němčinou

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Rádikomunikujete v němčině?

Chceterozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví?

Pakhledáme právě Vás!

V centrusdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro našizahraniční pobočky v Německu a Rakousku, se kterou jsme denněv kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme datadodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy a účtujeme bankovní výpisy,aktivujeme majetek, zpracováváme účetní závěrky v našich systémech.

Co u nás budete dělat?

·        účtovat na účtech hlavní knihy v systému SAP

·        účtovat rezervy a dohodné položky

·        účtovat zálohové faktury a časové rozlišení

·        komunikovat se zákazníky emailem nebo telefonicky na denní bázi

·        podílet se na měsíčních, čtvrletních a ročních účetníchzávěrkách

Co od Vás očekáváme?

·        uživatelskou znalost MS Office

·        komunikativní znalost německého jazyka, min úroveň B1

·        zájem o práci v administrativě a účetnictví

·        prozákaznický přístup, dobré komunikační dovednosti, přesnost apečlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

·        5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemnímateřské školky v Praze a v Ostravě pro lepší skloubení pracovního asoukromého života

·        Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč,který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterieči příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

·        příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku vefiremní kantýně

·        možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

·        nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Plně Vás zaškolíme, poskytneme Vám maximální podporu a budeme Vássměřovat k rozvoji Vašich pracovních zkušeností.

Víceinformací naleznete na stránkách www.siemenssharedservices.cz.

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?