Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Aplikační specialista laboratorní techniky - Morava

Zmluva na dobu neurčitú
Brno
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 5 rokov

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme komunikativního a příjemného kolegu do našeho týmu aplikačních specialistů. Pro jakou firmu budeš pracovat? Společnost Siemens Healthcare je jedním z největších dodavatelů zdravotnické techniky nejen v ČR, ale také v zahraničí. Pro oblast laboratorní diagnostiky hledáme otevřeného a flexibilního člověka, který se postará nejen o velké laboratorní přístroje a malé analyzátory u lůžka pacienta, ale taktéž bude nápomocen laboratornímu a zdravotnickému personálu při řešení zapeklitých chemických a klinických otázek. Máš-li chuť čelit výzvám, rádi Tě přivítáme v našem mladém kolektivu. Co se od tebe očekává? Odpovědnosti: ⦁ Aplikační podpora našich zákazníků z oblasti biochemických laboratoří ⦁ Odpovědnost za aplikační část instalace a zaškolení obsluhy ⦁ Zavádění nových metod a postupů ⦁ Provádění odborných demonstrací ⦁ Prezentace a účast na odborných seminářích a konferencích ⦁ Spolupráce při řešení týmových projektů ⦁ Spolupráce s odděleními technického servisu, IT, obchodu a marketingu Očekáváme: ⦁ Vzdělání v oblasti biochemie, analytické chemie, medicíny nebo přírodních věd ⦁ Zkušenosti s provozem v laboratoři s biochemickým zaměřením výhodou ⦁ Komunikativní schopnosti a dovednosti ⦁ Znalost AJ slovem i písmem ⦁ Řidičský průkaz skupiny B ⦁ Práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, komunikační programy) ⦁ Flexibilita, ochota přizpůsobit se ⦁ Schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení úkolů Co je u nás standardem? ⦁ Příležitost k seberealizaci ⦁ Možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě ⦁ Systém firemního vzdělávání ⦁ Zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare ⦁ Atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, cafeteria systém benefitů, pružná pracovní doba a další) ⦁ Služební auto s možností soukromého použití, telefon a notebook jsou samozřejmě základním vybavením Organization: Siemens Healthineers Company: Siemens Healthcare, s.r.o. Experience Level: Experienced Professional Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?