Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Administrativní výpomoc v oblasti reportingu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 3 roky

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

V našem centru sdílených služeb společnosti Siemens, s.r.o. hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici: Administrativní výpomoc v oblasti reportingu

Co bude Vaše zodpovědnost:

  • Zpracování podkladů a administrace dat
  • Práce v příslušných databázích
  • Vytváření reportů a zadávání dat
  • Monitoring zadávání dat
  • Komunikace interně v rámci organizace

Co požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro absolventy (rádi Vás vše potřebné naučíme)
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • spolehlivost a systematičnost
  • proaktivní přistup
  • komunikativnost

Co Vám můžeme nabídnout

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP/DPČ (20 hodin týdně)
  • využití cizích jazyků v denní praxi
  • příspěvek na stravování v podobě stravenek
  • práci v moderním pracovním prostředí
  • možnost vykonávat práci z domova

Organization: Global Business Services

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Part-time

Chcete sa dozvedieť viac?